Бюст Березуцкого• 21 февраля 2023
Фен Parlux
Девочки , кто пользуется Парлюксом, посоветуйте пожалуйста модель. И где лучше купить, чтобы не попасть на подделку.
Мядуза аля моргонер• 21 февраля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Вам Парлюкс не сподобався?
Та то просто знову прихована реклама дайсона ;)
Ответ дляБюст Березуцкого
Вам Парлюкс не сподобався?
Дайсон подарували. Впринципі була задоволена парлюксом, але дайсон сподобався більше і витіснив парлюкс
Перший час волосся було крутим після парлюксом, але через декілька років почало пушитися з дайсоном так не пушиться. Можливо всі фени починають пушити волосся вже через 3-4 роки - хз