На морозе• 21 февраля 2023

За сколько дней вы научились сами себе делать маникюр+гель лак?

Реально ли по Ютуба?
Имея набор дома?
Реально начать делать людям ?без курсов
VanDarkholme• 21 февраля 2023
Шоб охайно робити, десь десять манікюрів

Кондуктор автобуса• 21 февраля 2023
Навчилась, а потім алергія вилізла на все. У знайомих так само. Як роблю в салоні, то все добре, а ці розмачування гель лаку до добра не доводять.
А_Шо_Такое• 21 февраля 2023
Реально. Маникюр нужна практика. Покрывать - купите тонкую кисть.
Вумна вутка• 21 февраля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Ви знімали рідиною для зняття лаку? Від цього алергія?
Forever_young• 21 февраля 2023
Маникюр делать фрезером нормально-где то раз 10 потреблвалось.А гель лак не делаю,хотя были мысли.Просто красивый ухоженный маникюр
А_Шо_Такое• 21 февраля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Не на все. Я теж сама роблю і теж була алергія. 90% це від різних обезжирювачів. Було на марку Коді, купила гіпоалергенну марку і все ок. А також є апарат для зняття.
Кондуктор автобуса• 21 февраля 2023
Ответ дляВумна вутка
Так. Часто ще буває алергія на засоби для зняття липкого шару, але я їх не використовувала.
Кондуктор автобуса• 21 февраля 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
Я ж не кажу на все, але алергія виникає в 90% випадків. І тоді потрібно змінювати засоби, шукати варіанти вирішення.
Я як ходжу в салон, то в мене жодних проблем немає.
Вумна вутка• 21 февраля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
У вас немає фреза?

Кондуктор автобуса• 21 февраля 2023
Ответ дляВумна вутка
У вас немає фреза?
Я ходжу в салон і в мене зараз нічого немає. Чашечка кави, релакс на годину і кайфую
Фрикаделька• 21 февраля 2023
Та з другого разу вже норм. Але кинула ту справу. Потім знімати оте все. На ногах хіба що робила б, але все дома залишилось а я поїхала.
Самый умный• 21 февраля 2023
Уже 2 года делаю, ну такое.
Самый умный• 21 февраля 2023
Ответ дляВумна вутка
У вас немає фреза?
Липкий шар фрезером не знімають
Madame S• 21 февраля 2023
Не дано мне. Руки из попы. Что фезером, что без. Искренне восхищаюсь теми, кто сам себе умеет делать
Научительница• 21 февраля 2023
Людям не делала.
Себе только. По Ютуб урокам.
Чтобы кому-то делать, пошла бы на курсы.
автор На морозе • 21 февраля 2023
Ответ дляА_Шо_Такое
Посоветуйте пожалуйста чем снимаете?
автор На морозе • 21 февраля 2023
Ответ дляСамый умный
Уже 2 года делаю, ну такое.
Себе или другим тоже?
Етитьская богомышь• 21 февраля 2023
Дней?? 😀 я себе делаю с 2003 года сама ежемесячно, 20 лет!. И акрил был и гель, сейчас полигель
И то, я очень далека до идеала, который хотелось бы
Дверной_Проем• 21 февраля 2023
Так, чтоб не хуже, чем в средней руки салоне - раза 3 сделала маникюр себе и научилась. Но у меня негативный опыт был с салонами, зато богатый опыт именно маникюр (не гелевое покрытие) делать себе самостоятельно. На тот момент в обычных салонах (в спальных районах) гелевый маникюр стоил около 200-250, а тот, что меня устроил по качеству - 600( Мне было дорого. Поэтому сама освоила.

Вумна вутка• 21 февраля 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Дуже гарний у вас
Кучерявочка• 21 февраля 2023
девочки а почему отходит база??? купила камуфляжную, чтоб цветным лаком не покрывать. сделала, все ок вроде, чере день начали по краям белеть и отходить, потом я их оторвала все
Железный коготь• 21 февраля 2023
Ответ дляКучерявочка
Причин для відслойок дуже багато. Матеріал, що відшаровується, відходить разом з дорсальним шаром нігтя. І чим більше буде пошкоджений верхній шар пластини, тим більш агресивні методи треба для адгезії.
Кольорові і камуфляжні бази, як правило, менш адгезивні, гірше просихають. Нанесіть під них тонко втираючи прозору базу, яка має гарну адгезію, зробіть відповідну підготовку пластири перед цим. Бажано базу підібрати під стан нігтевої пластини. І так само праймер.
Як думаєте, майстрам легко складати ці ’пазли’ на всіх різних від природи руках?
П.С. - я не майстер, роблю собі сама 6 років. Іноді співробітницям покривала в обідню перерву, кумі, родичкам.
Для того, щоб працювати з клієнтами, доведеться багато вчитися, рано чи пізно. І відпрацьовувати на практиці. Все реально.
А_Шо_Такое• 21 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Посоветуйте пожалуйста чем снимаете?
Снимаю аппаратом. Есть от самых дешевых на Али до дорогих проф. Если с людьми то желательно проф. Если самому себе, то можно для начала дешевый купить.
Кучерявочка• 21 февраля 2023
Ответ дляЖелезный коготь
Дякую вам за розширену відповідь. Буду пробувати
Я тут с краю постою• 16 марта 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Я тоже купила полигель, вроде правильно нанесла, но в итоге слезли ровным слоем за раз.... что же не так может быть, от чего слазит покрытие одним махом?
Железный коготь• 16 марта 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Опишіть, як наносили. І зійшов шар полігелю з бази чи разом з базою?
Я тут с краю постою• 16 марта 2023
Ответ дляЖелезный коготь
1. Поліровка бафом від блиску
2. Ультра бонд cnd
4. База снд (сушка лампа)
3. Полігель Молекула (сушка лампа)
4. Топ снд (лампа)

Все. Злазить повність навіть без пошкодження свого нігтя, як накладний ніготь)
Залізний кіготь• 16 марта 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
1. Поліровка бафом від блиску
2. Ультра бонд cnd
4. База снд (сушка лампа)
3. Полігель Молекула (сушка лампа)
4. Топ снд (лампа)

База СНД класична не підходить під тверді матеріали, наскільки я знаю.

Підготовка нігтя під гель і полігель має бути не бафом, рекомендують легенько пилочкою на 180гріт зробить бороздки, зняти пил, далі гарно знежирить до скрипу, бажано дегідратором пройтись, далі праймер в залежності від стану пластини, ультрабонд не нашаровувати і багато не наносити, може дати відшарування і почекати хвилину-дві, щоб з ультрабонда випарувались розчинники.
Базу вибирають адгезивну і частіше всього еластичну, нанести втираючим шаром, посушить не менше 60 сек в лампі на 48вт і зняти липкість, щоб не було конфлікту матеріалів.
Полігель притоптують апельсиновою палочкою, змоченою у знежирювачі чи спец рідині, багато рідини теж погано, щіточкою виглажують, має бути товщина, тонко не носибельно. Сушать, опил і т.д.

І покажіть будь ласка Ультрабонд СНД, якщо зробите фото, буду вдячна, у мене були матеріали СНД , був безкислотний праймер, який не залишав липкості.