Lili-fa8f• 21 февраля 2023

Допомога в 1000 доларів

Хто подавав заявку на допомогу в 1000 доларів? Мені сьогодні попалась заявка,але якось страшно заповняти,не розводняк це????
соняшка• 21 февраля 2023
конечно разводняк

CоffеёкSZefиркой• 21 февраля 2023
Тут люди по 2200грн.допомоги не можуть дочекатись, а тут штука баксів. Ви в це вірите? Я - ні
автор Lili-fa8f • 21 февраля 2023
Я також ні звідки не отримала допомоги,але моя кума різні допомоги отримує.
АленаЛ13• 21 февраля 2023
Теж не отримала ніде, а це точно разводняк..
Платья Всем• 21 февраля 2023
Ответ дляLili-fa8f
перечислите какие?
или кума держит в тайне?
Мурнетка• 21 февраля 2023
Ответ дляCоffеёкSZefиркой
Людям приходили эти деньги и не одному человеку
Авокада• 21 февраля 2023
Ответ дляМурнетка
я получила 3р.по 2200.но это все за три года ковида и войны.
по второму разу сразу пишут,что не дадут.

prosto_aisha• 21 февраля 2023
Цю тисячу дає не наша держава. Пишуть що отримують. Я вже теж питала. Але все одно стрьомно якось, і сторінка в фб і дані.... В роздумах чи варто
lisulya• 21 февраля 2023
Ответ дляМурнетка
Людям, которых Вы знаете лично и которые Вам говорили об этом лично?
автор Lili-fa8f • 21 февраля 2023
Ответ дляprosto_aisha
Отож і я боюся давать такі дані,але відгуки читала,що дають.
автор Lili-fa8f • 21 февраля 2023
Ответ дляПлатья Всем
перечислите какие?
или кума держит в тайне?
Звідки приходять я не знаю,але знаю,що приходили і виплати і допомога з харчування неодноразово і гігієна,а я оформляла і ніде нічого.
Zoji• 22 февраля 2023
Ответ дляLili-fa8f
Допомога виплачується тільки якщо ви підпадаєте під критерії фонду, який виплачує цю допомогу. А фондів багато і критерії у них різні. І навіть серед переліку, кому може призначатися допомога, є пріоритети. Тож треба уважно читати умови. Якщо що, то я отримувала двічі допомогу.
revold• 23 февраля 2023
Нигде и ничего .все для вида ..ВПО выплаты и то через раз ..