Хто подавав заявку на допомогу в 1000 доларів? Мені сьогодні попалась заявка,але якось страшно заповняти,не розводняк це????
CоffеёкSZefиркой• 21 февраля 2023
Тут люди по 2200грн.допомоги не можуть дочекатись, а тут штука баксів. Ви в це вірите? Я - ні
Платья Всем• 21 февраля 2023
Ответ дляLili-fa8f
Я також ні звідки не отримала допомоги,але моя кума різні допомоги отримує.
перечислите какие?
или кума держит в тайне?
prosto_aisha• 21 февраля 2023
Цю тисячу дає не наша держава. Пишуть що отримують. Я вже теж питала. Але все одно стрьомно якось, і сторінка в фб і дані.... В роздумах чи варто
Ответ дляLili-fa8f
Звідки приходять я не знаю,але знаю,що приходили і виплати і допомога з харчування неодноразово і гігієна,а я оформляла і ніде нічого.
Допомога виплачується тільки якщо ви підпадаєте під критерії фонду, який виплачує цю допомогу. А фондів багато і критерії у них різні. І навіть серед переліку, кому може призначатися допомога, є пріоритети. Тож треба уважно читати умови. Якщо що, то я отримувала двічі допомогу.