Одни_мысли• 22 февраля 2023
В Приват24 можна дізнатися пін код своєї картки?
Влітку змінила картку і з того часу розраховуюсь безконтактно, притуливши і все.
Пін код точно згадати не можу, зайшла в приват 24, але там тільки можна змінити на інший, а свій можна аби відновити на мій номер телефону,до якого "підв´язана" карта?
Белый Лосик• 22 февраля 2023
В приват 24 можна змінити без проблем, навіть попередній не запитують чомусь
Одни_мысли
• 22 февраля 2023
Ответ дляБелый Лосик
Я шось придумувала,по типу як всі) дати народження) але думаю чи так чи ні...
Мабуть краще змінити на новий.
Лама_мама• 22 февраля 2023
Ответ дляОдни_мысли
Мабуть краще змінити на новий.
Напишите данные карты , сделаем пин ( ШУчу)