Бауди на ауди• 22 февраля 2023
Шкаф над инстяляциею
Нашла готовые фасады,хочу купить,у кого такие шкафи,поделитесь замерами,дверок их высоту и ширину,ремонт еще не начинали,свои размеры еще не знаю
Бауди на ауди
• 22 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
автор ето абсурд... в мебели каждий мм важен...
Я понимаю,думала потом подгоним где то гипсокартоном
жар-птица Нюра• 22 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Сомнительная экономия
Электричка• 22 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Сомнительная экономия
+100% ну ще.б зрозуміла якби якісь були ексклюзивні, а тут звичайна дошка. Однозначно не вартує та економія, то з ряду скупий плате двічі
...аяприкольная• 22 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Ориентируйтесь на 60*140 +/-
Ні в якому разі не 60. Для ширини розміщення унітазу рекомендують 80-90 см. Якщо місця мало, то 70, но це вже сумнівно
жар-птица Нюра• 22 февраля 2023
Ответ для...аяприкольная
Так то один фасад 60 )
...аяприкольная• 22 февраля 2023
Автор, якщо ціна на фасади спокуслива, я б взяла. Висота інсталяції приблизно 1,20. Все інше залежить від висоти стелі в вашому санвузлі. Ну і по ширині не менше 35см одна створка, 40-45см буде ідеально
...аяприкольная• 22 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Так то один фасад 60 )
Тоді дуже забагато)
жар-птица Нюра• 22 февраля 2023
Ответ для...аяприкольная
Тоді дуже забагато)
В новобудовах норм. Більше ніж 120 ширина.
Бауди на ауди
• 22 февраля 2023
Фасад фарбований мдф,1312мм на 596мм,ціна гарна,по 600 шрн один фасад.дякую за відповіді
жар-птица Нюра• 22 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Якщо з полицею зробите, то якраз може бути.
жар-птица Нюра• 22 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Ну, не шара якщо 1200 за 2 шт.
Бауди на ауди
• 22 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Так з полицею,знаєте я так багато купувала наперед,і економія в попередній квартирі виходила хороша,саме інсталяції, в мене ще не було в квартирах,тому і виникло таке питання
Невидимка• 22 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Тобто зараз ви хочете купити просто матеріал, і коли будете знати розміри, меблях вам поріже і закромкує?
Бауди на ауди
• 22 февраля 2023
Ответ дляНевидимка
Ні,фасади уже готові,вони рамочні,і вже фарбовані
...аяприкольная• 22 февраля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
О, точно. Я забула, в мене теж туалет був 175см завширшки. Але ми його трохи збільшили щоб ванну вмістити, а місце під інсталяцію виділили 80см. Ото я з висоти своєї колокольні.
Ms. Откровенность• 22 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Это будет пипец
...аяприкольная• 22 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Ціна дуже гарна.
...аяприкольная• 22 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Автор, я така сама як і Ви. В мене зараз теж тільки стіни штукатурять, а я шукаю фасади. І багато чого купила для ремонту заздалегідь. Так, дуже хороша економія в підсумку. В мене є досвід з кухнею, коли купила спочатку фасади, а потім заказала під їх розміри кухню і вписала в свій простір, тому якщо маєте такий план і зможете зробити, то я взагалі проблем не бачу. Але ж багато людей мислять по іншому і Вас не зрозуміють.
Бауди на ауди
• 22 февраля 2023
Ответ для...аяприкольная
Та і є,не всі таке розуміють,і думають ,що виходить все як попало,але це не так.
Невидимка• 22 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Я б навіть не подумала купляти їх зараз. Розміри це найважливіше. Але ще й питання кольору, впевнені що виберете плитку до них ( звучить меша дивно, бо защавичай навпаки роблять ).
Мама фифти цента• 22 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Бред какой. Мы их вешали уже когда все готово было, чтоб идеально подошло.
Зачем вам абы шо?
Мама фифти цента• 22 февраля 2023
Ответ дляНевидимка
Это только после укладки плитки делают. Странный вопрос.
Невидимка• 22 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Эммммм. Интересный подход)
Купить шкаф, а потом делать комнату под его размер, гипсокартоном)))
Ясамаякрасивая)• 22 февраля 2023
Ответ дляНевидимка
Ну разве что какие-то эксклюзивные фасады, например, бесценный раритет, доставшийся бесплатно. Иначе смысл напрягать плиточника. Так ещё и не факт, что угадает миллиметр в миллиметр.