Ядвига Юсьлегко• 22 февраля 2023
Дизайн спальні, допоможіть.
Вітаю.
Знаю, що це робота, яка оплачується. Але грошей нема, всі витратили на квартиру, тому, якщо хтось зможе допомогти, буду вдячна!)
Хочу в спальні гардеробну (не просто шафу), але ніяк не можу точно визначитись, де її зробити. Речей багато, сім´я з 4 людей (2+2).
Плюс в спальні, звісно, повинно бути 2-спальне ліжко, телевізор, туалетний столик та маленькій стіл для ноута.
У мене є свій задум, але не впевнена в ньому...
Стефанія• 22 февраля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я ж правильно розумію, гардеробна без дверей?
Так. У нашого кума така. Коли все в одному дизайні, воно зливається і не видно . Але якщо бюджет дозволяє, то можно двері прихованого ммонтажу.
Стефанія• 22 февраля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А ще зараз тренд робити це вз темного скла в чорній рамі
Чики-брык• 22 февраля 2023
автор, я долго мучилась с гардеробной, в одной комнате сделала не большую, в другой так и не сделала. Вы должны понимать, что если гардеробная маленькая (меньше чем 180 на 180), то она съест больше пространства, чем шкаф. Например гардеробная 200 на 120 см. Полезного простраства в ней будет 200 на 60 как и в обычном шкафу, остальное проход. А если проход закидывать как кладовку, то толку от гардеробной совсем не будет.
Пффф 100%• 22 февраля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так. Я коли збирала інформацію про устрій гардеробних, то тема провітрювання дуже часто підіймалась. Треба або вентиляцію робить, або інші варіанти. Хазяєва гардеробних озвучували що постійно тримають двері відкритими. Я тоді зробила для себе висновок, що у себе не буду ставити двері. А у Вашому варіанті взагалі це ідеально, бо неперегорожує вікно, зона зберігання залишається закритою від глаз.
Пффф 100%• 22 февраля 2023
Ответ дляСтефанія
Це дуже красиво на картинці, і може в дуже організованних людей з невеликим ассортиментом одягу. А в мене там таке різноманіття, що кожен раз дивитись на той ’базар’ я би не змогла. Хоч і по кольорах речі розвішувала, але все рівно не картинка. Тому я більше за практичний підхід в цьому питанні, за глуху стіну.
Ядвига Юсьлегко
• 24 февраля 2023
Ответ дляПффф 100%
Дуже дякую!