Dashko007• 22 февраля 2023

Чи можна с українським паспортом зараз поїхати до Польщі ?

Батько, 65 років, інвалід 3 групи. Чи може поїхать по Укр паспорту до Польщі? Закордонний чекати 2 місяці. (Це дуже довго)
Galina_vinsport• 22 февраля 2023
С оккупированной территории только пускают, с укр паспортом.
marata• 22 февраля 2023
З території, де ведуться бойові дії, може. На сайті прикордонної служби є ця інфа
jana.jana• 22 февраля 2023
А чому раніше не зробив? Це не проблема ще з травня.
Чай с мясом• 22 февраля 2023
Зробіть закордонний терміновий в Документ Сервіс, чекати до 1міс, десь 2000 грн.