Кашпо• 22 февраля 2023

Вартість ремонту санвузла

Хто робив нещодавно ремонт, у скільки обійдеться ремонт суміщеного санвузла в гостинці? Демонтаж теж потрібен,заміна труб, всього. Повністю все. Тис 3 дол?
Мстящий за Зайца• 22 февраля 2023
Дофіга. Стіни збити 60 грн за кадрат. Плитка від 500 грн і вище, 250 покласти. Труби аналогічно- недешево. Сантехніки нарахували матеріалів на тисячі. Самим купувати в два рази дешевше. Туалет 6 штук, ванна 5, раковина 3, сантехніка 3500. Це я ще по скромному брала.

Бабушка Бетман• 22 февраля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Це в $ ?
Марафетчица• 22 февраля 2023
1,5-3 тисячі доларів
автор Кашпо • 22 февраля 2023
Ответ дляМарафетчица
1,5-3 тисячі доларів
1.5 це все входить?
Марафетчица• 22 февраля 2023
Ответ дляКашпо
1.5 це все входить?
Так
автор Кашпо • 22 февраля 2023
Ответ дляМарафетчица
Так
Давно робили ремонт?
Марафетчица• 22 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Давно робили ремонт?
В 2020 році
Марафетчица• 22 февраля 2023
Но это без инсталляции, не самые дорогие унитаз и ванная, и кафель, но с нуля, начиная с обдирания стен.
Мстящий за Зайца• 22 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Це в $ ?
Ні все в гривнях.

Сарафанное радио• 22 февраля 2023
Автор, тысячи три, не меньше. Это с не самыми дешевыми материалами. Так сказать средний сегмент.
автор Кашпо • 22 февраля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Тут пишуть, що в 1.5 можна вкластись спокійно
Стетоскопуло• 22 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Можна. Все залежить від Ваших бажань і бюджету.
Стетоскопуло• 22 февраля 2023
В мене 2 санвузли в новобудові, кожний по 5 кв.м., в кожному раковина, тумби, шафи, підвісні унітази, керамограніт, обійшлися в 2300$ і в 2500$. Це разом з меблями і дверьми. Ну це я економила, но трошки з шиком. Сантехніка Іспанія і Італія, змішувачі китайські, але цілком пристойні, пашуть вже 3 роки.
Восени 2022 року робила бюджетний ремонт в хрущовці, була заміна водопроводу і каналізації, стояк не трогали, перенос лічильників, вирівнювання стелі, на стінах плитка, на підлозі керамограніт. Нова сантехніка Cercanit, душовий куток, навісна шафка з дзеркалом, в підсумку обійшлося трохи більше 40000. Двері не міняла.
Сарафанное радио• 22 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Вы можете примерно прикинуть смету хотя бы необходимых материалов и сантехники, потом поинтересоваться стоимостью работ.
Если самые дешевые материалы и найдете дешевого мастера, возможно и в 1,5 вложитесь.
автор Кашпо • 22 февраля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ви молодець. Немає фото?
Стетоскопуло• 22 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Ви молодець. Немає фото?
Трохи є. Плитку брала в залишках, в основному Атем. Тільки печворк, отой синій візерунок, то іспанська, я її купила за 150 грн на розпродажі. Під неї і шукала все інше, щоб якось завязати в єдину картинку. Фото було/ стало.
автор Кашпо • 22 февраля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Гарно. А труби поховати в стіни дорого?
автор Кашпо • 22 февраля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
А туалет окремо тут?
Стетоскопуло• 22 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Гарно. А труби поховати в стіни дорого?
Сантехнік за роботу взяв 6700 і матеріали обійшлися в 7000. Зробив демонтаж старих, заштробив і змонтував нові. Такий добросовістний дядєчко. А монтаж змішувачів, установка сантехніки то вже чоловік робив після того, як плиточник зробив облицювання. Саму сантехніку теж шукала щоб було демократично. І я фанат розетки, вона мене частенько виручала. Фото для розуміння цін.

Стетоскопуло• 22 февраля 2023
Ответ дляКашпо
А туалет окремо тут?
Так, окремо. Була задумка зробити сумісний, але вже залишила як є. На пол поклали керамограніт, а на стіни шпалери. Було б одне приміщення, то все б було у плитці, по ціні приблизно на 1000 дороще. Бо там різниця тільки на ширину туалета, тобто на 80см. На загальному ціннику особливо не відобразилось.
автор Кашпо • 22 февраля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Для хруща прекрасно
Стетоскопуло• 22 февраля 2023
Ответ дляКашпо
Для хруща прекрасно
Дякую. Хотілось би дешевше)), але дякувати і за це.