Цвиринь• 22 февраля 2023
Как у вас настроение?
Как у вас сегодня настроение?
Оченьценная• 22 февраля 2023
Мій настрій мені не подобається. В мене таке буває часом… раз у пару тижнів( Тривога така неприємна зсередини гризе і хочеться мовчати. Я цей стан називаю - хочу перетворитися на куколку метелика, щоб була маленька й непомітна
Сумчатая кошка• 22 февраля 2023
Хрєнове. Хочу поплакати і напитись. Не можу ні одного, ні іншого. Тримає мене Господь за шкуру і не дає розслабитись.
Куратор дебошей• 22 февраля 2023
Ответ дляЦвиринь
Почему? Вроде все нормально.
не могу объяснять, может интуитивно
АнтиТроль• 22 февраля 2023
Сегодня просто ужасное. Все бесит. Ничего не радует. Хотя и повод вроде есть.
Дюйм оф о4ка• 22 февраля 2023
Ой.. у меня сегодня сумасшедший дом. В 7:30 как встала, так и бегаю. Уставшая, но настроение норм.