Майструю крила• 23 февраля 2023
Вдруге відклеївся брекет, за останні два тижні
Так прикро(
Перший раз сама винна була, тепер хз чому відійшов фотополімер. До того тримався добре. Є ще такі " щасливчики"? Я просто понити. Тепер їсти страшно. Параноя вже.
Где тут 0?• 23 февраля 2023
Було. Що ж поробиш. Теж їла черешню з кісточкою і зачепила. А другий раз вже не помню чому відклеївся
Весела бджілка• 23 февраля 2023
Було кілька разів, нічого такого пішла переробили і все норм
Я взагалі сумую за брекетами, мені норм в них було
Майструю крила
• 23 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
А потім тримався?
Где тут 0?• 23 февраля 2023
Ответ дляМайструю крила
А потім тримався?
Так, потім старалась нічого твердого не їсти.
Майструю крила
• 23 февраля 2023
Ответ дляВесела бджілка
Я вже переживаю що постійно так буде. До того 5 місяців добре тримались. І тут я вирішила попити чаю з сухарями, розмочувала ясне діло, але попався твердий фрагмент прямо на ’ клей’. До того і печиво їла і чіпси, і залізобетонно було. На цей раз таке враження, що просто у ві сні верхнім зубом скусила. Ввечері було все норм, вранці вже дуга гуляла коли хліб їла.
Помидорина• 23 февраля 2023
У меня такое было
Один раз в начале отклеился один, потом несколько раз отклеивался он же, не знаю в чем дело было. При этом он отклеивался через неск дней после того как его ставили на место
С другими все было ок
Носки на подтяжках• 23 февраля 2023
У дочки теж кілька брекетів відклеювалися майже підряд, а потім трималися довго. Ще якусь залізячку проковтнула, докупали :)
Майструю крила
• 23 февраля 2023
Ответ дляПомидорина
У меня такое было
С другими все было ок
І довго це тривало?))
Майструю крила
• 23 февраля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Сподіваюсь і мій нарешті триматиметься, може високо приклеїли. Це ж треба була попасти на той бісів сухарик, ех....
Помидорина• 23 февраля 2023
Ответ дляМайструю крила
І довго це тривало?))
За полтора года наверное раза 4-5 оторвался
Майструю крила
• 24 февраля 2023
Ответ дляПомидорина
Ого((