Кусачая Я• 24 февраля 2023

Неделю болит спина после массажа

И нет улучшения. Массаж последний был очень болезненный, глубокий и сильный.
Это норма ?
Пройдет?
автор Кусачая Я • 24 февраля 2023
Пугает что нет улучшений
боригнув• 24 февраля 2023
у мене після лікувального масажу як раз все перестає боліти. тому для мене у вас шось не так.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 февраля 2023
авторе мене після масажу декілька місяців теліпало - бо масажист ідіот був. В мене мобілні хребці (я йому і мрт показувала). Він все одно до них поліз - змішення і декілька місяців реабілітації. Більше не хожу до масажистів.
автор Кусачая Я • 24 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
У вас были боли ?
Он перестарался или вправлял вам что то ?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
У вас были боли ?
перестарався мабуть. Було болче. Так. болі були. Масажист з мед освітою, працює в гос закладі. Тобто не часник на дому. Травматолог сказав після того масажу робити мрт. Зробила. Показало зміщення того мобільного хребця. Травматолог сказав що це місце взагалі чепать неможна. І щоб припинила ходити по масажистах - це дуже небезпечно.

Що я винесла для себе:
-у вас має бути мрт
-мега спец
-неповинно бути боляче (тільки розмінати м’язи)
-і ніяких вправлянь.
І нікому не давати свою шию - взагалі. (В мене наприклад там букет -протрузії, остеофіти мобільні хребці і купа всього. Таку шию неможна чепати. Хвба що легеньки рухи (що чудово я роблю сама)
автор Кусачая Я • 24 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ

Що я винесла для себе:
-у вас має бути мрт
-мега спец
-і ніяких вправлянь.
Мрт у меня есть, шею не трогали, ничего не вправляли мне..
болит весь верхний грудной отдел …
Смущает что так долго …
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
болит весь верхний грудной отдел …
Смущает что так долго …
Може легка травма, може остеофіт щось зачепив, може зсув хребця. Якщо є протрузії (грижі) я так розумію масажем можна зробити гірше. Може нерв трохи зачепило. ВАріантів купа.
автор Кусачая Я • 24 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В грудном нет протрузий и грыж.
Болят именно мышцы .. Как это возможно ??
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
В грудном нет протрузий и грыж.
Нут наскільки я знаю, після масажу боліти нічого не повинно. Навпаки, м’яз болить (ви з тим і прийшли до масажиста) його розминають (тим самими розслаблюють) і він припиняє боліти.

Якщо м’язи - то пройдуть.
автор Кусачая Я • 24 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ

Якщо м’язи - то пройдуть.
Она очень больно делала и я была в напряжении сильном, выходит наверное мышцы не расслабились а напряглись что ли ..,
Ну я думала что пройдёт .. а оно неделя уже .. Думаете это терпимый срок для восстановления мышц ?
Чем это лечить теперь ..?