Ряженка• 24 февраля 2023

Кого-то может возбудить мужчина, который не может сам приехать к женщине?

Для меня это прям сразу антисекс. Даже если до этого сильно нравился и хотелось. Но если слышу, что едь ко мне, то сразу воспринимаю его как чмоню. Перестаю в нем видеть самца. У вас так же? Принципиально для возбуждения, чтоб мужчина сам приезжал?
Фенте Фря• 24 февраля 2023
ось я познайомилась в Тіндері з чоловіком як пару днів. вчора спілкувались по телефону і він мені каже, що може ти до мене приїдеш? щоб ви розуміли ми мешкаємо в різних містах.3-4 години їхати. бо маю машину але розуміеш складна ситуація можуть повестку вручить. ну і я к на це реагувати?

автор Ряженка • 24 февраля 2023
Ответ дляФенте Фря
Так. Дещо схожа на мою ситуація. А у нього по місту не роздають біля ТЦ чи ресторанів? Чи він хоче одразу додому, щоб і на вулицю не виходити?
Фенте Фря• 24 февраля 2023
Ответ дляРяженка
а він хоче щоб в до нього пиїхала в нього приватний будинок, гарно каже... знаете, я то розумію що то не є адекватно їхати до чоловіка додому чкого взагалі не знаеш, чи мало збоченців сидить на тому Тіндері та ще в такий час то не є безпечно... але мужчина дуже цікавий.. шось мене то мучає.
автор Ряженка • 24 февраля 2023
Ответ дляФенте Фря
Не боїться, що воєнком вам на хвіст впаде?
Та никада в жизни• 24 февраля 2023
Ответ длямиссАрфография
Вот и мне бы не хотелось пускать кого-либо на свою территорию
Ну и я о том же говорю еще мне дома его не хватало)
автор Ряженка • 24 февраля 2023
Ответ дляФенте Фря
Оплачувати він також нічого не хоче?
Фенте Фря• 24 февраля 2023
Ответ дляРяженка
Оплачувати він також нічого не хоче?
що ви!!! який оплачувати??? ми навіть про це і не розмовляли. та й я розумію що їхати за 250 кілометрів точно до незнайомого чоловіка не буду. ні автобусом ні навіть власним авто( то дуже дорого вильється) поїхати на знайомство до чоловіка додому а якщо він мені не сподобається?))) та й мало що. мене наприклад секс не цікавить, мені потрібен час та стосунки.
Федорино Горе• 24 февраля 2023
Да. Меня