Однозначно• 24 февраля 2023
Це і є секрет сімейного щастя?
Є одна знайома пара. Ну вони вже давним давно разом. Всі ці роки він її дуже любив, ревнував, цінував і був у захваті. Також він заробляв(зараз вже не знаю) дуже великі гроші. Тисячі доларів у місяць. А вона всеодно працювала, за якісь копійки десь .
Це історія дуже близьких знайомих тому знаю все точно.
Я їх дуже люблю, якщо що))
Так от, в зрадах помічений не був(свічку не тримала я звичайно) завжди трясеться над нею. Хоча вона себе не доглядає ну от зовсім. І сама завжди про то каже, але головне їй так добре
Але що найголовніша - їй завжди було не те шо байдуже , але шось в тому роді де вір був , з ким. Постійні в нього п’янки з друзями (він не алкоголік , але така компанія), вона ніколи нічого не казала про це і її то не турбувало . Ніколи за ним не слідкувала лише за своїм життям. А не де він, шо він і так далі
То може давати повну свободу чоловіку , не перевіряти телефон і відпускати всюди і займатись собою і є той секрет щастя?
Зато він над нею трясся завжди)))
Я їх дуже люблю, якщо що))
Зато він над нею трясся завжди)))
Леннон_Жив!• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
А чим ви керуєтесь? Ви так любите його чи що?
Люблю. Я уже писала.
Но я разделяю любовь и секс.
И прекрасно понимаю мужчин, которые ахают без любви. И не вижу в этом ничего страшного.
Ваш ведь муж ест не только вашу еду, а еще и из ресторана? Вы же не видите в этгм ничего страшного). Так и секс - это удовлетворение потребностей.
А вот жить с мужчиной, который не изменяет, но не любит меня - я бы не смогла
Но я разделяю любовь и секс.
Я люблю транзисторы• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
То я була як ненормальна
І куртку нюхала , і телефон і все шо хочете
Доходило до маразму .
Але всеодно знайшов як ))
Доходило до маразму .
Але всеодно знайшов як ))
Действительно маразм
, а почему Вы ему так не доверяли? Или это такая неуверенность в себе?
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Люблю. Я уже писала.
Но я разделяю любовь и секс.
Я не одружена. Але була. Ви в чомусь праві. Я зраджувала декілька разів фізично але я любила чоловіка
То якийсь в мене чоловічий інстинкт чесне слово… і так, мій статевий акт це було пару хв задоволення а любов моя ніде не зникала до чоловіка на той момент …
Не буду• 24 февраля 2023
Я согласна. Эта семья пример того, что твое, по судьбе, никуда не денется. И ведёт себя женщина, как в Трансерфинге, нет у нее завышенной значимости и важности насчёт мужа. Не зациклена на нем. Молодец одним словом.
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Действительно маразм
І невпевненість в собі і потім були «дзвіночки».
Я дійсно як не нормальна вір не мав права піти сам ні на чиє день народження або весілля
Це було стресова для мене ситуація дуже
В спортзал теж ні
Нікуди .
Це було стресова для мене ситуація дуже
В спортзал теж ні
Нікуди .
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
То що вона вам на емоціях і по дурості розказує, не означає, що ви будете в курсі, як вони помиряться вночі. І будете далі чекати, коли вони посваряться, бо для вас це радість.
Ну ви смішна яка радість що ви таке пишете😂😂😂
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляMaliva
Так, свободи має бути достатньо. Як і близькості. Все в балансі.
Телефон перевіряти точно не варто)
Чому так багато про це говорять? Що телефон перевіряти не варта?
Хомо_сапиенс• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Я в курсі всіх скандалів і всього)
свічку тримали чи у вас прослушка встановлена?)
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я смішна? Так не я вивалила сюди жабу до подруги. Більше смайликів, більше)) Покажіть, як вам все рівно.
Яка жаба? Що ви таке пишете? Я просто хочу зрозуміти на своєму і її прикладах собі на майбутнє , тим більше вона на стільки років старша від мене, ото ви написали так що я б і не додумалась би думати таке)) вона мені мамою може бути)))
Пацелуйнитуда• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Він ще переживав щоб вона не зраджувала десь йому!!! Он як
Звичайно переживав, бо міряв по собі.
В мене на роботі був мужичок - порядний сім´янин, над жінкою та дочками трясся. З виду ідеальна пара, але на ліво ходив постійно, без зав´язування постійних стосунків. Але,так сім´я в нього була на першому місці і жінці завжди у всьому намагався догодити.
Айболитная• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
А якщо контрольвати дуже і любити багато - то виникає бажання вирватись і зраджувати?
Автор,ваша теорія провальна
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
Автор,ваша теорія провальна
Яка саме? Контролювати дуже?
Айболитная• 24 февраля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я никогда ни в чем мужа не ограничивала, никогда не следила, никогда даже в голову не пришло проверять телефон или что угодно . Всегда занималась собой, муж всегда ревновал и тп.
В принципе все как вы написали. Только через 20 лет вместе я узнала, что он давно мне изменяет и это давалось ему очень легко потому что жена очень удобная, очень классная, всепонимающая, доверяющая и никакого «контроля»
Для всех вокруг — он идеальный семьянин, пылинки с меня сдувал, ревновал.
Розлучилися?
Ответ дляОднозначно
Ви ніколи не зрозумієте і я, бо в кожного своє. От у мене за стінкою живуть реальні ідіоти: вона може ножом в нього кинути на просто так. І що, ввечері скандал з поліцією, зранку собаку вигулюють і цьомки-бомки. Так і у всіх своє.
Айболитная• 24 февраля 2023
Ответ дляСанта Барбара
В мене є такий самий знайомий, трясеться над жінкою і дитиною, все в дім, робота хороша, він дуже хазяйновитий, готує класно, дім, дача і тп. Але пере..ахав вже пів района свого, рідкісний гуляка. Жінка теж його не контролює, слідкує лише за собою... так що раз на раз не приходиться)))
+1 і такого купа було і є
Я люблю транзисторы• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Потому что у каждого человека должно быть личное пространство, это как личный дневник, как Вы этого не понимаете, контролировать можно только детей
Леннон_Жив!• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Вы бы жили с человеком, который проверяет ваш телефон?
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
А що тут такого?
Братья Капли• 24 февраля 2023
Думаю для кожного свій рецепт, бачила як дружина постійно сварить чоловіка, а раз на тиждень вони міняються телефонами на день, і він за нею трясеться, каже щаслива жінка- щаслива родина, сім´я психологів
Леннон_Жив!• 24 февраля 2023
Ответ дляБратья Капли
Больные люди...
Братья Капли• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Ну я не те що несильно любить мала на увазі, але їй було якось так нормально якщо він мав їхати в командировки на 3-4 тижні, якщо з друзями постійно, її то не парило.
Висока самооцінка, вона мабуть думає якщо втратить її, іншу не знайде і буде лікті кусати
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляБратья Капли
О! Значить висока самооцінка - це ключ.
Резвая лошадка• 24 февраля 2023
Мій багато не заробляє, але відносини аналогічні. Чоловік мене любить, виконує що не скажу. От зараз я лежу, пиво попиваю, а він посуд миє, хоч я дома була весь день, а він на роботі. Але я ніколи не чіплялася з питаннями де був, з ким, рибалка - да на здоров´я, ми ніколи серйозно не сваримось.