Однозначно• 24 февраля 2023
Це і є секрет сімейного щастя?
Є одна знайома пара. Ну вони вже давним давно разом. Всі ці роки він її дуже любив, ревнував, цінував і був у захваті. Також він заробляв(зараз вже не знаю) дуже великі гроші. Тисячі доларів у місяць. А вона всеодно працювала, за якісь копійки десь .
Це історія дуже близьких знайомих тому знаю все точно.
Я їх дуже люблю, якщо що))
Так от, в зрадах помічений не був(свічку не тримала я звичайно) завжди трясеться над нею. Хоча вона себе не доглядає ну от зовсім. І сама завжди про то каже, але головне їй так добре
Але що найголовніша - їй завжди було не те шо байдуже , але шось в тому роді де вір був , з ким. Постійні в нього п’янки з друзями (він не алкоголік , але така компанія), вона ніколи нічого не казала про це і її то не турбувало . Ніколи за ним не слідкувала лише за своїм життям. А не де він, шо він і так далі
То може давати повну свободу чоловіку , не перевіряти телефон і відпускати всюди і займатись собою і є той секрет щастя?
Зато він над нею трясся завжди)))
Я їх дуже люблю, якщо що))
Зато він над нею трясся завжди)))
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
А почему вы решили, что она не сильно любит? Может сильно только не душит своей любовью
Ну я не те що несильно любить мала на увазі, але їй було якось так нормально якщо він мав їхати в командировки на 3-4 тижні, якщо з друзями постійно, її то не парило.
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Автор, а почему вы решили что они оба счастливы в браке?
Ну бо так виглядає . З нею близька і завждм вроді все розповідає - щаслива
Звичайно не бабочки там в животі але їй нормально
Статус Ква• 24 февраля 2023
секрет сімейного щастя- знайти підходящу людину. типу як пазл скласти
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Я всем говорила что счастлива абсолютно в браке и так и выглядела аж пока не ушла
Зілля до весілля• 24 февраля 2023
Ответ дляФайна цьоця
Я тоже отпускаю мужа и не проверяю никогда. Не вызваниваю как некоторые. Я доверяю ему.
ага, я так додоверялась...
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
А он?
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
ага, я так додоверялась...
Я тоже
но не мы первые не мы последние
Файна цьоця• 24 февраля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
ага, я так додоверялась...
Ну и шо? Сильно жалеете? Нет так нет. Держать никого не буду.
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А он?
Він за неї готовий застрелити всіх. Просто всіх. І ще переживає щоб не кинула його
Зілля до весілля• 24 февраля 2023
Ответ дляФайна цьоця
нет, я его выгнала, он знал, что так будет если что, назад просился..
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляФайна цьоця
Ото ви крута) поділіться зі мною вашим пофігізмом
Файна цьоця• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
А дети есть у вас?
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляsnp-85
Мені здається, що реанивці, вони якраз часто гуляки
То я страшенна ревнива була
Просто сходила з розуму
Але! Так я декілька разів зраджувала
Але чесно для мене це нічого не ощанчалао зовсім
СіМя вдома то було найголовніше
Просто сходила з розуму
Але! Так я декілька разів зраджувала
СіМя вдома то було найголовніше
Файна цьоця• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Я розлучена )))
Просто когда без детей то скучно и сидишь вызваниваешь мужа. А так занят и как бы не следишь аж так
Леннон_Жив!• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Ну и что?
Я своего мужа люблю. И сильно.
И ездить в командировки - это нормально.
И даже если он кого-то ахает - меня это не парит.
Я своего мужа люблю. И сильно.
Я люблю транзисторы• 24 февраля 2023
Правильно она и делает, ну кроме того, что не ухаживает за собой, не понимаю тех женщин, которые следят за мужьями, что-то вынюхивают, выискивают в телефонах, подозревают, если мужик захочет то его ничего не остановит
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляФайна цьоця
Я слідкувала навіть з дітьми страшенно
Контролювала кожен крок )) але то було без сенсу бо та скотиняка всеодно умудляралась чудити
А мене він не контролював , то за мною теж пару погрішностей було
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ну и что?
Я своего мужа люблю. И сильно.
А як то вас не парить, можна детальніше?
Ну а якщо ви б дізнались що 100% зраджував - ваші дії ?
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
То я була як ненормальна
І куртку нюхала , і телефон і все шо хочете
Доходило до маразму .
Але всеодно знайшов як ))
Доходило до маразму .
Але всеодно знайшов як ))
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Это бла бла бла. А я про счастье в браке, если он так переживает то не зря же, значит счастьем там и не пахнет
Леннон_Жив!• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Никаких действий. Жила бы дальше.
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Никаких действий. Жила бы дальше.
А чим ви керуєтесь? Ви так любите його чи що?
ПотеряласЯ Я...• 24 февраля 2023
Ответ дляsnp-85
Я тоже это заметила
ИннусичкаЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляСанта Барбара
В мене є такий самий знайомий, трясеться над жінкою і дитиною, все в дім, робота хороша, він дуже хазяйновитий, готує класно, дім, дача і тп. Але пере..ахав вже пів района свого, рідкісний гуляка. Жінка теж його не контролює, слідкує лише за собою... так що раз на раз не приходиться)))
І коли це він все встигає?
Я люблю транзисторы• 24 февраля 2023
Ответ дляСтатус Ква
Согласна, и у каждого пазла свои частички)
Чебурастик• 24 февраля 2023
так трясется, так трясется, что жену саму бросает по вечерам и постоянно бежит бухать с друзьями? бред какой-то..
Однозначно
• 24 февраля 2023
Ответ дляЧебурастик
Ну трястись то не означає сидіти як пес кожен вечір в кутку і дути на жінку