Как сообщает ОК «Південь», в море вышел фрегат ВМФ России «Адмирал Макаров», потенциальный суммарный залп – 8 «Калибров».
Также на аэродромах Шайковка, Приволжский, Сольцы и Оленья сосредоточено до 10 Ту-22М3 и 3 Ту-95МС. Потенциальный суммарный залп – 28 ракет.
По информации из оперативных чатов Россия может нанести удар сегодня ночью. Не игнорируйте воздушные тревоги.
Станом на сьогодні борти стратегічної авіації розосереджені територією рф віддалено від зони потенційного ураження.
Найбільша авіаційна група Ту-95 у кількості 30х бортів знаходиться на аеродромі Українка, Амурська область.
Решта Ту-95 базується у центральних регіонах рф та на Півночі — Олен´я, Мурманська область — 11 одиниць.
Авіаційні групи Ту-22м3 розташовуються без змін на «Шайківці» та «Ольн´ї» у кількості 17х та 30х відповідно.
Крилаті ракети повітряного базування х-101/555 існують у кількості, що дорівнює місячним виробничим потужностям рф.
Також відомо про зарядку щонайменше одного судна чорноморського флоту ракетами морського базування «Калібр».
Підсумовуючи ми вважаємо, що потенційний ракетний удар рф може проводитися в кілька етапів із залученням:
— БпЛА типу "Шахід",
— Наземних комплексів С-300/Іскандер,
— Авіаційних груп Ту-22м3 з боку Брянської області та/або Азовського моря ракетами х-22.
— Авіаційних груп Ту-95/Ту-160 з пускових рубежів Каспійського моря/річки Дон ракетами х-101/555
Завдання тривалої атаки у виявленні сил ППО та їх виснаженні.
Це виключно наша думка, яка не має відношення до військової аналітики.
У разі повітряних тривог будьте в укриттях і зберігайте спокій.
— БпЛА типу "Шахід",
— Наземних комплексів С-300/Іскандер,
oleandra89• 24 февраля 2023
Дівчата, усіх хто був ’там’ обіймаю від душі. В окупації, та близенько до неї.
Люсильда.ua• 25 февраля 2023
Ответ дляoleandra89
Дякую за розуміння та співчуття!
Чудо в камуфляже• 25 февраля 2023
Та пішли вони. Я сьогодні не в гуморі.Сама приговорила пляшку вина, перед очима 24.02. Ненавиджу їх(((
Ответ дляДисней_Кребо
Тільки но в Д.Ураноса прочитала такий прогноз.
Частково до нового року попадав в події.
про можливість ударів по транспортній інфраструктурі кілька днів тому було від нашої розвідки.
до того ж наше пво не розслабляється. про який ’фактор внєзапності’ може йти мова взагалі. війна іде.
Olena Dnipro• 25 февраля 2023
Ответ дляДисней_Кребо
Ну вот, Днепр (((
Дисней_Кребо• 25 февраля 2023
Ответ дляOlena Dnipro
Ну вот, Днепр (((
Я з Сум.Тому звернула увагу саме на цей прогноз.
Ответ дляДисней_Кребо
Особенно смешон последний абзац)))
Про это говорили военные аналитики, теперь какой то уранос)))
Вам самим нравится верить этим шарлатанам , которые просто читают как и мы новости а потом «предсказывают»?
Сестры Гримм• 25 февраля 2023
Ответ дляrybka21
в нас знов відразу після відбою
і в Донецькій
Вже бачу.
Зараз мабуть все буде червоне.
Olena Dnipro• 25 февраля 2023
Ответ дляЧитака
почалося...хто знає чого тривога?
У нас уже вторая подряд
Ответ дляMarsunia
У меня была какая то внутренняя тревога , уснула только в 5 утра, до этого лежала крутилась, хотя с вечера уже практически была уверена что ночью ничего не будет.
у меня не было ни тревоги, ничего. За год давно стало понятно, что Пуйло никогда не привязывается к датам. Да и это полная тупость - к такому привязываться, они ж не в бирюльки играют
Но я раза 3 за ночь просыпалась от ’взрывов’. Как год назад. Проверяла ТГ - тишина, понимала, что это глюки, сон и опять от них просыпалась. Таких раскатистых, очень-очень далеких, как были в Одессе 24.02.22