фрау Гитта• 25 февраля 2023
Как спасти семью?
Муж разлюбил . То что у него нет другой это что процентов по натуре жадный да и секс ему не нужен , всегда я инициатор была . До меня 5 лет был один. Постоянно занят своим компом . Устала очень от такого отношения , пробовала говорить с ним , но ничего не вышло . Предложил пожить на расстоянии да и по работе мне как раз надо было уехать . Уехала и он вообще неделями не пишет , звонков вообще не было ни разу . Отправила ему по почте подарок . Но все принимает как должное . Очень устала от такого отношения . Мне 35 лет . Говорит жена ты никакая . А я ни разу не изменяла , все время с утра завтрак , обед , ужин . Но постоянно придирки , то у нас пыль на тумбочке , то у меня перец распался. Видимо просто не любит , но у нас двое детей , один маленький совсем . Как спасти отношения и семью ?
Купи слона• 25 февраля 2023
Ответ дляфрау Гитта
Почему он тогда не хочет развестись ?
А кто ж будет завтраки готовить? Убирать? Кто стакан воды принесет? Еще и секс есть по мере надобности. Ему удобно. Ему не нужна любовь. Ему комфортно.
Голубая фишка• 25 февраля 2023
Ответ дляКу-кусик
Він вас дійсно не кохає, і чи кохав, не факт.
А ось тут, ви не праві, жінка не рівно оце перераховане вами.
... А я ни разу не изменяла , все время с утра завтрак , обед , ужин.....
Ви себе самі оцінили, що жінка , то прибири, наготуй, подай. Я не впевнена на 100%, але моя думка, що це помилка з вашого боку. Мене б таку мабудь чоловік теж знецінив до прислуги.
Жінка, це любити себе, доглядати себе, купляти собі гарні речі, парфюми, и багато чого, що радує не тільки вас, а і чоловіка. Білизна гарна, прикраси, та багато чого.
Я навчилася у своєї мами такому, і навіть якщо не не правильно, то я з чоловіком щастлива, я відчуваю, що мене люблять.
Мама могла нас з сестрою завести бабусі, причому не своїй, а мого батька, бо свою жаліла)))
А сама до вечора в салон, перукарню, по магазинам, по кафе з дівчатами. Батько військовий був, багато чого достати міг в ті часи. Її подруги купляли посуд, фени, міксери, а мама папі писала список у москву: духи, пудра, тушь, тіні, туфлі, білизна жіноча, лак, колготки, шампуні тощо. Її подруги ридали у нас на кухні, що їм зрадили, а вони ж гарні хозяйки. А матуся плечима пожимала, бо в неї своя політика гарної дружини. Вона звісно прибирала, готувала, працювала. Але ж не придавала цьому значення. Батько її дуже кохав все життя, а вона його. Він як приїздив, брав її в охапку та вони їхали на три дні на дачу. Як він її цілував, не соромлячісь нікого. Вона папі:’ Міша, ой, а я нічого не встигла приготувати, бо до перукарні ходила’. Батько сміявся, що йому плювати і він з нею поїсть у кафе.
Вибачте , що багато написала. Але може так і треба жити жінці?) Цінуй себе, і тебе будуть цінувати оточуючі.
Ви пишете про відносини де чоловіка часто не було вдома?
Бо як можна уявити ситуацію, що дома сидять 2 голодних дітей і чоловік, а дружина то у перукарні, то на марікюрі, то у магазині то в бассейн пішла. А якщо діти хворіють, хто ті ночі не досипає? Ну це якась така ситуація не типова для звичайної сім´ї. Вона заводила вас до бабусі, де був тато? Тобто якщо мій чоловік вдома на вихідних, то я маю зайнятись собою, а він хай прибирає, готує, грає з дітьми? Чи як?
Чи дітей на бабусь, а самі собі релакси кожні вихідні?