Идущаяповолнам• 25 февраля 2023
Що для вас є огидним в материнстві?
Для мене немає нічого бридкішого, ніж сосуща груди дитина після року. Коли вже ноги звисають і те теля смокче сіську. Коли він вже розмовляє і все усвідомлює, коли це вже не потреба нагодувати немовля, а так…
Розумію, що ГГ це природньо, але до визначеного часу, туди ж і гоцаючих шестирічьок без трусів по пляжу. Сиділи сьогодні в кав‘ярні, поруч бігав хлопчик, приблизно дворічного віку, мати намагалася його втихомирити взявши на руки, але той пручався і тоді вона дістала свою грудь і почала кормити, не прикрившись.
Ми сиділи навпроти, столи дуже поруч, вихідний, людей в принципі багато. Я як побачила те вим‘я з арєолою з блюдце…і граючого телятка з соском🤢🤢🤢 Як це тепер розвідєть. Капець!
Ермолайчик• 25 февраля 2023
Зараз на Вас нападуть)) і скажуть, що Ви неправильна) я згодна з Вами на 100%
Пишущаяся• 25 февраля 2023

Колись пішла в цирк з двома
Меншому було рік і місяць
Весь час на груді просидів
Старша 7 р дивилась шоу ))
Але в мене красиві ціцечки
Білі одежі завжди на мені )))
Опля Картопля• 25 февраля 2023
Вам до психолога, так, це не зовсім нормально годувати у всіх на очах, але це не має викликати огиду.
Пишущаяся• 25 февраля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Йопт, в ресторані сіську вивалила?
це де таке???
У колі каклєти
Вєлюр
Регионщица• 25 февраля 2023
Згодна з автором. Це якесь збочення коли великі діти смокчуть груди.
Надежда наш компас• 25 февраля 2023
Автор, тоже самое. Недавно видела мамашку, которая с подругой пила Рево. Потом бегающее дитя подбежали и начало сосать сиську. Просто буээээ
Хотя, тут даже не в возрасте ребенка дело. Бухающая кормящая мать это и есть буэээ
Идущаяповолнам
• 25 февраля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Ну от в мене викликає. Не вважаю це розладом.
Ума Палата• 25 февраля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Мисс Очевидность
Ненька наша• 25 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
А яка норма! А хто її встановив?
Идущаяповолнам
• 25 февраля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Йопт, в ресторані сіську вивалила?
це де таке???
Київ. Не зовсім ресторан, кав‘ярня
Живчик-счастливчик• 25 февраля 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Аналогично. Противно смотреть
София-fe88• 25 февраля 2023
Для меня самое ужасное было кормить грудью. Это для меня реально было мучение. Слава богу откормила 1 месяц и перешла на смесь, такая красота.
Ненька наша• 25 февраля 2023
Для мене саме огидне в материнстві це опущення органів, і не тримання сечі
Щас ухожу• 25 февраля 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Київ. Не зовсім ресторан, кав‘ярня
Пипець. Я б блюванула. Проти гв нічого не маю, але не в закладах харчування!!!!
АБВГДэшница• 25 февраля 2023
Ответ дляАленький носочек
Меня кормящие мамы умиляют.))
И да, я кормила дочь до 3-х.😉
Зачем? Вы не могли себе прзволить нормальную еду ребенку купить?
Ненька наша• 25 февраля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Ви їсте, дитина їсть
Жирафовое варьенье• 25 февраля 2023
Для мене це теж огидне коли дитина 2+ роки смокче цицьку.
Фу
Идущаяповолнам
• 25 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
Саме так.
Щас ухожу• 25 февраля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
В мене подруга кормила до 4 років, але дитина з діагнозом, так було простіше її втихомирити..