Идущаяповолнам• 25 февраля 2023
Що для вас є огидним в материнстві?
Для мене немає нічого бридкішого, ніж сосуща груди дитина після року. Коли вже ноги звисають і те теля смокче сіську. Коли він вже розмовляє і все усвідомлює, коли це вже не потреба нагодувати немовля, а так…
Розумію, що ГГ це природньо, але до визначеного часу, туди ж і гоцаючих шестирічьок без трусів по пляжу. Сиділи сьогодні в кав‘ярні, поруч бігав хлопчик, приблизно дворічного віку, мати намагалася його втихомирити взявши на руки, але той пручався і тоді вона дістала свою грудь і почала кормити, не прикрившись.
Ми сиділи навпроти, столи дуже поруч, вихідний, людей в принципі багато. Я як побачила те вим‘я з арєолою з блюдце…і граючого телятка з соском🤢🤢🤢 Як це тепер розвідєть. Капець!
Добрый Йиннот• 26 февраля 2023
Ответ дляМасяня Я
)))
Фіговий з вас психолог.
І життя не дуже, певно, раз вам потрібно знецінювати досвід інших.
Фіговий з вас психолог.
Я сподіваюсь, що змальована вами картина дала мені хибне враження про соціальні ролі у вашій родині.
Спираючись на ваші дописи, можна зробити висновок, що ви дещо сплутали соціальні ролі ’Мати’ й ’Дитина’.
Дитина не має перетворюватись на
основне джерело фізичних та емоційних вражень для жінки.
Дитина - не єдиний постачальник тих думок, які зазвичай дає чоловік чи інші близькі люди: ’Ти потрібна’; ’Ти хороша’; ’Ти найближча’; ’Я дуже хочу з тобою бути!’
Перепрошую, якщо в моїх словах вбачається лише знецінення досвіду.
І водночас я прошу вас не знецінювати право дитини на поступову та адекватну сепарацію.
Деякі жінки наділяють дітей якостями, яких немає в реальному житті. При цьому жінки малюють зручні для себе сценарії ’правильності’ взаємодії.
Наприклад:
- ГВ до 3 рочків, бо дитинка не готова.
Насправді: це мати не готова відмовитись від примітивної порції визнання своєї важливості.
- Чоловік чи жінка без нормального особистого життя, бо ’дитинка не готова, а навколо всі хочуть лише ображати квіточку’.
Насправді: мати все життя боялася лишатись без емоційної опори, тому навіювала дитині безпорадність.
Дитина не має перетворюватись на
Наприклад:
- ГВ до 3 рочків, бо дитинка не готова.
Добрый Йиннот• 26 февраля 2023
Ответ дляМасяня Я
)))
Фіговий з вас психолог.
...і ще я дозволю собі дуже жорсткі питання.
Відповіді не чекаю, бо відповіді ви маєте дати собі.
Чи дає вам чоловік щільний емоційно-фізичний контакт? Йдеться не про сексуальні пестощі, а про повсякденні прояви уваги.
Коли вас ніжно обіймають, притискають до себе. Коли говорять, яка ви важлива.
Не після вашої істерики чи вимоги, а з власної волі.
Чи відчуваєте ви, що чоловік приймає вас повністю? Що він вважає вас красивою, гідною.
Дитина - це примітивне джерело БЕЗУМОВНОЇ любові. І деякі жінки не можуть відмовитись від спокуси заповнити свої душевні порожнини.
І я недарма спитала про роль батька.
Коли чоловік повноцінно долучається до виховання, дитина не шукає фізичної близькості лише на мамчиних грудях.
А от коли поруч каменюка замість батька й чоловіка, то й жінка з дитиною створюють невротичний союз.
І я недарма спитала про роль батька.
Масяня Я• 26 февраля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Дитина не має перетворюватись на
Наприклад:
- ГВ до 3 рочків, бо дитинка не готова.
Дитина не має перетворюватись на
Наприклад:
- ГВ до 3 рочків, бо дитинка не готова.
Звичайно, хибні.
У нас повна родина, і ні про який дефіцит уваги з боку мого чоловіка, тому числі - тілесний, фізичний - не йдеться. Я зацілована і запестована жінка.
Ви може уявити, що люди дають (увагу, любов, турботу, годування, уважність до чужих почуттів і тд) від надлишку, а не намагаються покрити власні дефіцити?
Дякую за турботу, але сину вже 8.5 років, він нормальна самостійна дитина без проблем сепарації.
Просто коли і поки йому було треба - я, як мати, давала йому бажане. Бо не бачила в цьому нічого поганого. Як його потреба зникла, годування припинилось.
От і все.
* до народження дитини я теж не розуміла цього довготривалого годування. Потім зрозуміла)
От і все.