Электричка• 25 февраля 2023
Чи можете ви послати на 3 букви свого хлопця/чоловіка?
Бувають якісь сварки. Це не прямо скандали, але розумієте, що вас чоловік бісить, щось городить. Чи можете ви зі злості послати матюком?
Результат:
вже голосів:
47 (54.65%)
Не можу
39 (45.35%)
Можу
Нафаня Маня• 25 февраля 2023
Я уважаю себя. Маты в семье для меня не приемлимы, даже при крупном скандале.
Майская киска• 25 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У мене такого не буває. Як ви собі уявляєте послати спокійним голосом?
Как, как. Обычно
С улыбкой, полушёпотом «милый, пошёл нах..»
dahashutka19• 25 февраля 2023
Ні, єдине , що можу сказати ’ йди в сраку’ , але коли дуркуємо. Якщо сваримось, то ніколи з нас поганого слова один одному не скаже . Але сваримось рідко