ПуФФынка_мисс• 25 февраля 2023
Сухі губи
Чим зволожуєте губи? Порекомендуйте блиски, помади
Нижня губа дуже суха
Реанимация• 25 февраля 2023
Мед, масла. Покупными бальзамами не пользуюсь , они еще больше сушат.
Перловая Кашка• 25 февраля 2023
Підтримую кармекс
Довго не купляла його, не вірила в поради порадниць. В Польщі з губами зовсім стало пагано. Купила. За два дні проблема вирішено
Перловая Кашка• 25 февраля 2023
Підтримую кармекс
Купипупсичек• 25 февраля 2023
А ще звичайний вазелін, для мене супер, нічим не гірше дорогих бальзамів
Называйте меня Повелитель• 25 февраля 2023
Пантенол мазь мне помогает. Когда пила ретиноиды губы очень сушило и он больше всего мне понравился. Именно мазь, не крем, не спрей.
Це нічна маска, але я користуюся вдень також.
Єдиний її мінус - це те, що потрібно мазати пальцем(( но її в тюбику немає((
Ще перейшла на бальзами з відтінками замість помад останні два роки, є багато в люксі та й в бюджетних
Помади залишила тільки «на вихід», а за останній рік майже не користувалася