pumadinika• 25 февраля 2023

Писала тут одна порадниця, ава в червоному платті, що 27 числа будуть

дуже гарні новини. Вона не може сказати, таємниця, але декілька раз писала-дівчата, не хвилюйтесь, побачите все. Вона адекватна. Я не можу знайти її і не дочитала, бо побігла по справам. Може, вона щось ще писала? Брюнетка в червоному
ebbi• 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Надо перестать искать скрытый смысл, там где его нет. Никто ничего не знает
Я читала ту тему.Вона там писала,що 28 го щось буде для нас дуже хороше,що вона не може все сказати,хоч і хотілося б,щоб трохи почекали.Ну якось так.
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляebbi
Йди на останні
Вона тут😜🤨
Vanilla Sandra• 25 февраля 2023
Ответ дляebbi
Слухайте, ну авторка з нами зараз у цій темі. Чому Ви за неї говорите?
ebbi• 25 февраля 2023
Ответ дляVanilla Sandra
Вибачте,я ж читала спочатку,а не з кінцяЗараз перечитаю
РойЛеля• 25 февраля 2023
Все одно до весни дні рахую, хай вже буде і до 28. Хочеться гарних новин.
А ще не можу не визнати як спрятливо на загальний настрій і настрой впливає присутність цілодобова світла.
Як же добре! Зовсім інакше проходять дні, такий спокій і впевненість з´явилися
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
та не смішіть) Китай підижме хвоста бо інакше втратить ринок Европи, все вже вирішено
Рынок да
Важен, выше расписала в посте, и цифры рынков.
Но дерибанить китай ничего не будет, это приятные речевки, все сложнее
il-mari• 25 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
роздеребанити землі московитів під шумок, чайна вже на старті) Це все що вони їм подарують
дай-то , Бог...
Плаття-терапія• 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Рынок да
він вже забрав ресурси на 35 річний термін офіційно, це хіба не дерибан? Ви сприймаєте буквально дуже те що я пишу. я не пишу про державний кордон. я пишу про те що буде) І це вже вирішено. Україна покладе кінець московії, це вже ходячий мрець.
prodamodejdudetskaya b.u• 25 февраля 2023
Ответ для5cmhybyna
Особисто я не думаю, що це так легко повернути і вони самі повернуться аж коли режим в параші почне мінятись і з´їсть себе зсередини.
Мій чоловік так і каже, потрібно щоб в параші був переворот серед своїх.
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Ви пишите обтекаемо ,речевки
Чайна на старте и т д
То , что Раша опускается на дно это да.
станет васалом и ресурсным придатком китаю в будущем, но именно, полного упадка раше китай не хочет, изза сша.

Если и 28.02 в том же духе..., жаль тех, кто сейчас тут раскатает губу на ’ ваш инсайд’ и какие то знания.

Но ждем новостей от всу
Любовь 78• 25 февраля 2023
Не посылайте в тему про сны, хочу написать здесь. Видела сон три дня назад. Тихая ночь, миллиардом ярких красивых звёзд усеяно небо и по всему небу много ярких трезубцев, наш герб Украины. 28 февраля ровно год, как мы с мужем ждём сына с войны, очень молодого, красивого и умного парня. Поэтому хорошие новости и хорошие сны меня очень радуют.
Плаття-терапія• 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ви пишите обтекаемо ,речевки
Чайна на старте и т д
То , что Раша опускается на дно это да.

Но ждем новостей от всу
Я пишу розумні речі, адекватні. Китай сам по собі нічого не вартий, в них нічого немає без чого світ не проживе. Вони не роблять технології, вони лише виконавці.
Без китайського виробництва світу буде тяжко лише пів року і все. А Китай знов стане тим ким був 20 років тому, ніким
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Выше речевки.
Сейчас то, что всем понятно.
И есть там производство свое.
И от них зависит тоже мир, что перенес свои фабрики -заводы в китай.
ebbi• 25 февраля 2023
Ответ дляЛюбовь 78
Нехай радісні сни збудуться.Щастя і возз´єднання вашій родині
Плаття-терапія• 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Выше речевки.
Сейчас то, что всем понятно.
И есть там производство свое.
Ви написали маячню про китай) і про стосунки їх з московитами також
китай зробить все аби сша були задоволені
Любовь 78• 25 февраля 2023
Ответ дляebbi
Щиро дякую! 🙏 💙💛
Миззери• 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
О хорошее

Дірекція Кремінна - Лиман...
у пігдогів, щось знову ’день не задался...’
російська ’десантура’ натрапила на вкрай злих ’лісників’
з Серебрянського лісництва...
під раздачу потрапили також й якісь ’мимо проходившие’ мотострільці...Машовец
Пигдоги я сначала и не поняла что это свинособаки 🤣🤣🤣
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Ооо
Вопросов нет
Удачи в вашем мире.
Китай и сша в одной лодке и друзья.🙃🙃🙃 Все сложнее.
Плаття-терапія• 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ооо
Вопросов нет
Удачи в вашем мире.
так
автор pumadinika • 25 февраля 2023
Думаю все таки Придністровья.Там орків мало,вони зажаті,втікати почнуть і всіх в полон,обмінний фонд,і кабаєву серпом по яйкам,облом такий,і зброю на тому складі заберем 14 лаптєногої армії,і Одесу повністю прикриємо ,видавивши той гнійник сепаратиський,як каже Яковина,і Молдові поможемо,сусіду під боком,навіщо нам межувати з кацапським Тирасполєм.
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляМиззери
Изяшно)
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
А че нет? Тюююю
отдать жизни наших военных за чужие территории? Да?
Никто там стрелять не будет?
Пусть всу там погибают? За территории молдовы?
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Я пишу маячню
Вы и только вы розумні адекватні речі.

А я думала у вас есть информация, а оно ото По вашим ответам, видно
Elena-Evelina• 25 февраля 2023
А мені щось підказує, що дуже скоро наші перлини біля неглибокого моря будуть звільнені. Так само несподівано як Херсон.
Плаття-терапія• 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Я пишу маячню
Вы и только вы розумні адекватні речі.

Удалено администрацией...
Retu• 25 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Мене лають за те що я патякаю)
Чекайте і тримайте кулачки, все буде чікі-пікі
А про кінець війни щось маєте якусь інфу?)))
Wendy Rhoades• 25 февраля 2023
Ответ для5cmhybyna
війна буде мінімум до 2025 року, які ще новини хочете знати.
а чого не до 2035 року?
LudaSHS• 25 февраля 2023
Ответ дляПлаття-терапія
Удалено администрацией...
Да куда мне. До розумних речей
Ivanka Tramp• 25 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Вона писала,що побачите 28 числа чи 27 ,’я не можу сказати,хочу,але не можу,’що буде русні п..а,я ще подумала-Придністровя чи наступ наш,чи міст кримський,і в неї інфа від чоловіка.
Приднестровье 100%

А откуда знаете, что у нее инфа от мужа?
автор pumadinika • 25 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
А че нет? Тюююю
Никто там стрелять не будет?
Знаю,але така думка.Парламент Молдови пішов у відставку,новий заявляє-русня вшивайся,Майя зустрілась з Байденом,Гіркін в траурі,каже фсьо в кінці лютого .Машкевця тільки що прочитала,теж підозри ,і в групах лаптів паніка і їх мо заявило про це