Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 февраля 2023
Підліткове ДН
Що буде цікавіше для дітей 12-14 р?
Результат:
вже голосів:
14 (46.67%)
Кіно, Макдональдс
10 (33.33%)
Кафе з гральними автоматами
6 (20%)
Тиц
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 26 февраля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
так підлітка свого спитайте)
Їй різне підходить , а друзі ще не дуже близькі в різнонаціональні
Анчо Ус• 26 февраля 2023
Макдональдс для младшей школы, кино, автоматы заурядно.
Пейнтбол, лазертаг был интересен.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 26 февраля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Пейнтбол, лазертаг был интересен.
Не знайшла такого поблизу
ЧукИГеки• 26 февраля 2023
гральні автомати як на мене років до 9-10 цікаво, мак теж мімо, що там робити? Може кафе якесь + кіно, або скалодром.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 26 февраля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Там дорослі в основному граються , кафе з цікавим дизайном
Разумная Губка• 26 февраля 2023
Вы за границей? У нас, например, ДР ведут отмечать на всякие батуты и лазали - там до потолка можно залезть, им нравится такое, потом это не просто батуты, а игра в баскетбол на батутах и куча всего. Дети довольны. А также есть место, где могут перекусить. Детям интересно не в кафе посидеть, а конкурсы, движ. Поищите в Гугл, что-то должно быть.
3@йk@• 26 февраля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мій іде в боулінг.
Була думка про кіно, але він так обрав