Протея• 26 февраля 2023

Чтобы вы подумали, если бы ваш муж побежал делать соседке ремонт за бесплатно?

Мол, она же очень просила. Соседка молодая, красивая, незамужняя.
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ дляtata-29ef
Почекайте, хто до кого пішов? Чоловік на вас одружився, він збирався вам бути вірний , а потім передумав і своїми ногами пішов.
То всі питання до нього. Або до вас, чому за 15 років ви не змогли побудувати нормальну сім´ю.
Фу, навіть не уявляю щоб йшла виясняти шось до чужої жінки, ще й битись з нею за чоловіка. Позорисько яке.
Це не до мене. Я не знаю які там домовленності при одруженні в них були.В мене чоловік по сусідках допомагати не ходив і не ходить . Не мені оцінювати позор чи не позор, але на місце вона сусідку поставила. Має святий спокій

ok1904• 26 февраля 2023
Ответ дляВпереди Тапок
Подумала бы что пора идти разводиться и выкинула бы его вещи вон из дома
Це теорія, а як практично? І тут постає питання, а якщо він з дому не піде нікуди, от не схоче.
От викинули речі з двору, він їх зібрав знову в двір заніс і каже я тут жив і житиму, ключі від дому має, будинок побудований у шлюбі, в городі будується ще один будинок для доньки . Далі як?
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ дляВпереди Тапок
Розлучитися просто, швидко, а як виселити господаря з власного дому, побудованого у шлюбі? Яка підстава? То ,чекайте, не за день робиться, має бути піднотовка.
Olga4ka16• 26 февраля 2023
За час що він робить сусідці ремонт, він міг би провести з вами. Ви серйозно задаєте таке питання? Ви в рожевих окулярях? Безкоштовно. Жінці. Красивій....
Хелицера• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
За що? Чоловік своє отримав. Шовковий, гордиц, що за нього жінки билися . Реально сусідка тупо хотіла одного.
Хотела и что,соседка сидит себе дома,ест печеньки, не врывается в чужой дом. Тут вваливается какая-то сумасшедшая, начинает хулиганить и наносить лёгкие телесные повреждения.
Вам не мерзко писать про шелкового,гордого мужа,надеюсь подружка эту историю придумала. Но полицию привлечь соседка должна была,чтоб ей лечение оплатили.
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ дляХелицера
Та трахатись давала сусідка йому, а не ремонти він помагав робити.
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ дляХелицера
Застала подружка чоловіка з сусідкою на гарячому. Підловила момент
Хелицера• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Я понимаю,и что, она у себя дома, совершеннолетняя, мужа силой не тащила,какие к ней вопросы?
tata-29ef• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Який там спокій, що за ним бігати

tata-29ef• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Далі тій писаці знімати рожеві окуляри, збирати ще свої речі, продавати будинок, і на половину грошей шукати щось скромніше.
Any• 26 февраля 2023
Ответ дляПротея
Почему вы подобрали аж 2 синонима к слову е нутые?
Я бы своего отпустила без вопросов
Ну, часто кажуть: ’якби в мене був мільйон, я б тобі сто тищ подарував’. Але мало хто, маючи мільйон так робить
asterisk_• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Насмешили. Покой до следующей ’ соседки’. А следующая может быть сильней и сама патлы повыдирать или сковородой долбануть по голове.
ok1904• 26 февраля 2023
Ответ дляasterisk_
Я десь писала, що після того випадку вони живуть разом?
автор Протея • 26 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Сусідка вігрібла б піздюлєй
я помню вас в одной из тем)
Вы говорили, что всех любовниц мужа будете бить
автор Протея • 26 февраля 2023
Ответ дляTaby
Вы думаете он вам бесплатно будет делать?
На натуральную оплату надеется.
Ну пусть надеется, надежда умирает последней
автор Протея • 26 февраля 2023
Ответ дляМэри Лин
А тесно общаюсь - это как? 😏
В кафе ходим, переписываемся
Любовь Вадимовна• 26 февраля 2023
бесплатно делать РЕМОНТ однозначно не пустила бы, помочь по мелочи без проблем.
Мэри Лин• 26 февраля 2023
Ответ дляПротея
В кафе ходим, переписываемся
Ну в таком случае жене надо быть внимательной😏
автор Протея • 26 февраля 2023
Ответ дляМэри Лин
Абсолютно нет, я не в его вкусе, если уж на то пошло

Мэри Лин• 26 февраля 2023
Ответ дляПротея
Почему Вы так решили про вкус? По кафешкам водить бы не стал просто так и ремонт бы не побежал делать
Впереди Тапок• 26 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ну это у Вас оснований нет а у нас вся недвига моя и в случае развода муж идёт на все 4 стороны
Any• 26 февраля 2023
Ответ дляВпереди Тапок
Дошлюна, спадок, подарунки чи шлюбна угода?
Йцфыяч• 26 февраля 2023
Ответ дляПротея
я помню вас в одной из тем)
Іменно! Дякувати богу і чоловіку, ще жодної не завів)
автор Протея • 26 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну будь вашим мужем, я бы не то, что завести, а даже посмотреть на другую боялась бы
Йцфыяч• 26 февраля 2023
Ответ дляПротея