Разачаровусь_очень_быстро• 26 февраля 2023

Массаж обличчя. Ваш досвід.

Купила я марафон, робила массаж за всіма правилами, спочатку був ефект "вау ", і скули побачила, і набряки зійшли. Але після закінчення, через тиждень обвисли щоки такого не було, носогубка з´являється, багато маленьких зморщок...я просто в шоці.
Екатерина 35• 26 февраля 2023
Читала лікарів пластичних то вони твердять що після массаж обличчя буде ще гірше чим було. Що не можно його робити на обличчі
Утка_в_тапках• 26 февраля 2023
Розтягнули шкіру
автор Разачаровусь_очень_быстро • 26 февраля 2023
Ответ дляЕкатерина 35
От же ж..повелась я. Все ж думала по правилам роблю.
YN8678• 26 февраля 2023
Я читала, что такие массажи должны делаться специальными маслами чтобы пальцы скользили по коже+ нельзя ее растягивать
Под пытками• 26 февраля 2023
Удалено администрацией...
LIANA171185• 26 февраля 2023
Ну,видимо,все нормально,пока делаешь.
Грабля• 26 февраля 2023
Ответ дляЕкатерина 35
Ну да, что ж ещё скажут пластические хирурги Только пластика, это их хлеб.
Чижик Пижик• 26 февраля 2023
Я роблю масаж 2 роки.сама.в мене шикарне підтягнуте обличчя. 41 рік. На чому ви робили масаж? На кремах не підходить. Масло лише і щоб добре ковзали руки.
Купили??? Капець. Безкоштовно у Катерини Медушкіної всі рухи і у Айгерим. В них на 15-20 хв дом.масажі.
І робити треба щодня..але я лежала в лікарні 24 дні. Нічого не робила.все ок. І коли виїжджала на початку війни...місяця 2 не робила нічого. Теж все ок
Ответ дляПод пытками
Удалено администрацией...
А що ж тепер робити?
Настенные трусы.• 26 февраля 2023
Ответ дляЕкатерина 35
А ще не можна обколювати всілякою єрундою, про це вони також кажуть
Ответ дляYN8678
Так я робила з маслом авокадо
Грабля• 26 февраля 2023
Я смотрю на этих тёток с массажем лица - они же все обколотые ботоксом. Это все равно что с винирами рассказывать как добиться белоснежной улыбки при помощи зубного порошка.
Патриотка• 26 февраля 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
А що ж тепер робити?
Купіть ролик і гуаша
Ответ дляЧижик Пижик
На вашу думку, треба просто замінити коуча з массажу?
Грабля• 26 февраля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
На каком масле вы делаете массаж? У меня Лореаль, но сильно забивает поры.
Чижик Пижик• 26 февраля 2023
Ответ дляГрабля
з нею роблю 2роки
Масло гідрофільне. Маю жирну шкіру.не забиває
Це японське масло.коштує близько 600 грн
Прикуси Язык• 26 февраля 2023
Ответ дляЕкатерина 35
Звичайно, бо то їх хліб
Прикуси Язык• 26 февраля 2023
Ответ дляУтка_в_тапках
Розтягнули шкіру
Шкіра не розтягується🤦🏼‍♀️
Бо після вагітності живіт у всіх висів би все життя до колін
Чижик Пижик• 26 февраля 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Треба самому робити без коучів! Блін..на впс..дурних..заробляють гроші. Я теж зі своїм обличчям можу робити марафон і здерти з вас гроші. Ці всі коучі - просто шлях до заробляння. В Ютубі є все..без коучів знайдіть Катю Медушкіну.в неї на кожну проблему обличчя( блилі.міжбровка) є короткі відео нс 3-7 хв. Підбираєте собі те що вам треба .зліплюєте і вам готрвий масаж для вас
Мамаша в бигудях• 26 февраля 2023
Ответ дляГрабля
А если подумать логически, то они правы. Вас никто не заставляет делать операцию, продолжайте юлозить по лицу дальше.
Чижик Пижик• 26 февраля 2023
Ответ дляГрабля
Тут вы немного неправы. Массажреал но дает результат. Нет двойного побородка и прочее .худеют пухлые щеки. Но прям ксрдинально он не поможет.массаж это ежедневный труд. И конечно делать надо на маслах а не на креме
Ответ дляЧижик Пижик
Але ж ви теж займаєтесь з коучем , її звати Катя Медушкіна. Виходить,ви не сама.
Чижик Пижик• 26 февраля 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Але я один раз взяла безкоштовно в неї відео і нічого не платила. А ви платили за якісь марафони .....
СернаМоисеевна• 26 февраля 2023
А у мене об´єм став сходити з губ. Завдяки вправам, губи стали пухкі як і були. Але масаж, то не все. Роблю масаж голови, вправи для холки, розтягую шию, постава правильна має бути. Це все впливає на лице
Грабля• 26 февраля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А если ещё логичнее, то старение это естественный процесс и не надо натягивать лицо на жопу, это как минимум смешно, как максимум - опасно для здоровья.
Грабля• 26 февраля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
https://youtu.be/CHdHygB0aTE з нею роблю 2роки
Спасибо.
Капризуля• 26 февраля 2023
Я читала що масаж робиться весь час
Мамаша в бигудях• 26 февраля 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Не самі, але не й не платять гроші за те, що можна знайти безкоштовно.
СкиниУскачи!• 26 февраля 2023
А прищики у Вас не з´являються? Що я робила, що подруга, у двох різних спеціалістів, потім Капець що за шкірою, ще треьа півроку то лікувати. Хоча саме обличчя підтягується , дійсно
Утка_в_тапках• 26 февраля 2023
Ответ дляПрикуси Язык
Шкіра не розтягується🤦🏼‍♀️
Легко. При неправильній техниці, є всі шанси розтягнути шкіру обличчя. Масаж обличчя бажано виконується у спеціаліста, по масажних лініях – лініях найменшого розтягування шкіри, а не в бьюті блогерів