Тріль!• 27 февраля 2023

Если долго не мыть голову (полторы недели) может ли выпасть много волос?

Спасибо
ПлакалаВАвтомобиле• 27 февраля 2023
А якщо інколи вчитись в школі можна уникнути дурних запитань
Заместитель Анонима• 27 февраля 2023
А какая связь?
БезникаЯ• 27 февраля 2023
Да
ПультОт_БМВ• 27 февраля 2023
Да. Я 2 дня не мыла и выпало ого-го! :((
Коварная Зая• 27 февраля 2023
Я заметила, что если оолову не моешь то волос выпадает много
Кнопкотык• 27 февраля 2023
Нет. Я год назад мечяц не мыла
Ламборджини• 27 февраля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Странно.
У нас техничка в школе 30 дней не мыла голову. Копна ого-го. Жирноватая правда, но все на месте.
Ведьма
Ламборджини• 27 февраля 2023
Ответ дляКнопкотык
Нет. Я год назад мечяц не мыла
Ирка ты?
Бесстыдница• 27 февраля 2023
ні
просто якби ви мили кожен день, то і випадали б волосся кожен день. А так вони всі були у волоссі і вилізуть коли будете мити голову, і здається що їх багато. В день випадає приблизно 100 волосин. Частина буде на розчісці, але частина змивається коли миєш голову. Всі ці волосся вже випали, але були у волоссі. Яущо тиждень не розчісуватись то також може здатися що випала купа волосся.
Любви вам!• 27 февраля 2023
Тоже задумывалась над этим...
ХвостПистолетом• 27 февраля 2023
Бред !! вообще не влияет !!!
ПлакалаВАвтомобиле• 27 февраля 2023
Якщо місяць не мити дупу то шкіра злізе з дупи
Ананомчикус• 27 февраля 2023
У меня выпадает намного больше волос, если не мыть голову больше 4х дней
Мать драконов• 27 февраля 2023
У меня тоже такая ситуация,чем дольше не мыть - тем больше волосопад,а заплела недавно афрокосы сняла через три недели и ахнула,выпало просто моооре волос, реально оочень много
Бесстыдница• 27 февраля 2023
Ответ дляМать драконов
афрокоси погано-немає кровообігу бо не розчісуєтесь зовсім, ще й натягують коли їх плетуть. Це африканцям пофігу, а ми ніжні. На днях я спостерігала за однією темношкірою дівчиною в басейні. Мою увагу привернуло її сухе пишне волосся, хоча я пам´ятаю як вона нещодавно активно ниряла. Виявляється, після хвилини як винирює вода стікає і волосся на вигляд сухе і пишне, а не наші соплі. Дивина. Я ото кажуть як з гуся вода ))
а миття голови не впливає на випадіння волос.
АфродитаПетровна• 27 февраля 2023
Ответ дляБесстыдница
Капець, а вона що, без шапочки була у басейні?
Бесстыдница• 27 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
так всі без шапочок
Бесстыдница• 27 февраля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
а навіщо ті шапочки? бо я не в курсі.
В Україні я сама в басейн не ходила,лише немовля носила.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 27 февраля 2023
Ответ дляБесстыдница
ні
О боже
Бесстыдница• 27 февраля 2023
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
О боже
що не так?
це так перукарі і лікарі пишуть.
ви хто-перукар чи трихолог?
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 27 февраля 2023
Ответ дляБесстыдница
що не так?
це так перукарі і лікарі пишуть.
ви хто-перукар чи трихолог?
розчісці
Бесстыдница• 27 февраля 2023
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
розчісці
тю, так би і написали одразу і як правильно також, а не оце О боже.

а ви вважаєте себе сильно грамотною і при цьому ім´я Бога пишете з маленької літери....
я взагалі-то з російськомовного міста і оточення, веду боротьбу за українську мову іще із школи, і сама перейшла на українську задовго до 2014 року. Але русизми звісно трапляються і досі. Уявляєте?
А ще я іноді заглядаю в перекладач, коли не пам´ятаю або не знаю як слово буде українською. Або навпаки, забула як російською.
тож о Боже з вас!
Украиночка• 27 февраля 2023
Ответ дляБесстыдница
Африканцам тоже не пофиг. У них со временем большие проблемы бывают и с волосами, и с кожей головы.
Бесстыдница• 27 февраля 2023
Ответ дляУкраиночка
можливо. Але нам гірше.
Ужгород• 27 февраля 2023
якщо 1, чи 2, чи навіть 5 разів не мити по 1.5 тижня - нічого не станеться.
А якщо регулярно так - то може випадати більше, але за умови, що у вас жирна кожа голови. Просто купа жиру перешкоджає доступу кисня до корнів волосся. Ось і все.
Точная копия плова• 27 февраля 2023
Ответ дляБесстыдница

тож о Боже з вас!
в теме про грязную голову можно устроить теософский срачик. ой, пардон, диспут.

а почему это бог нужно с большой писать?
для многих ’о, боже!’ это не признак веры, а банальное слово-паразит на уровне ’вот же блин!’.
Пирожкиня• 27 февраля 2023
Тоже заметила эту закономерность , если не мыть долго голову, волосы вылазят просто невероятно, клочьями. А вот помыв голову и после расчесывания, щетка остается почти чистой.
Точная копия плова• 27 февраля 2023
Ответ дляПирожкиня
моя голову вы просто помогаете выпасть волоскам, которым уже пришло время выпасть, но они сидят в лунках, удерживаемые кожным салом и чешуйками кожи.
Левый Локоть• 27 февраля 2023
У Мен больше волос выпадают, если не помою два дня. Голова чешется, чешу, волосы вылазят.
Я мою каждый день) когда чистая, волосы не трогаю
TANYA 0 0 0 0• 27 февраля 2023
В мене колись знайома доказувала, що вона не користується бальзамом і ополіскувачем, тобто будь яким іншим засобом для догляду крім шампуні, тому що волосся лізе