Языката Хвеська• 26 февраля 2023
Куртка United Colors of Benetton, де можна пошукати розміри? На ансвер немає пот
Мексиканочка• 26 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Там немає
Модиво? Смотрели? Там может быть, но там дороже
Языката Хвеська
• 26 февраля 2023
Ответ дляМексиканочка
Так, там дорожче на майже 2 тисячі, а розміри починаються з 38 здається, мені 34 треба
Мексиканочка• 26 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Як думаєте, є шанси, що на ансвер розмір ще з´явиться?
Я как то ждала костюм и так и не дождалась, искала где-то еще и не нашла.
Языката Хвеська
• 26 февраля 2023
Ответ дляМексиканочка
Шкода, співчуваю.
Я що не оберу, то розміру немає, то ціна висока, як люди закупаються я хз.