А_мій_самий_самий• 26 февраля 2023

Хто був довго самотньою?

Вам легко було потім бувати нові стосунки?
Я давно сама, так звикла вже до цього. Здається, ніби ніхто і не потрібний. І як тільки хтось з´являється, це ніби вихід з зони комфорту. А, може, не ті чоловіки трапляються, що не хочеться нічого змінювати. Як у вас було?
автор А_мій_самий_самий • 26 февраля 2023
*будувати
Заела_пластинка• 26 февраля 2023
Так само . Потім знайшла одруженого. Наче ч не сама, і не з чоловіком
Берегу и стерегу• 26 февраля 2023
И сейчас одна. И вряд ли с кем-то буду. Привычка - большое дело
Ответ дляЗаела_пластинка
Одружені - не мій варіант.
Ответ дляБерегу и стерегу
От і я так думаю, що вже так і буде.
Заела_пластинка• 26 февраля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Одружені - не мій варіант.
Я теж так думала
Папобус• 26 февраля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Я теж так думала
у вас только секс?
Заела_пластинка• 26 февраля 2023
Ответ дляПапобус
у вас только секс?
Кудись ходимо разом. Подарунки даруємо один одному
Малинка• 26 февраля 2023
Была в браке, теперь в разводе. У меня даже как-то в голове не представляется новый кто-то... И самооценка на нуле и инициатива...
Кашка-маняшка• 26 февраля 2023
Довгий час сама ,не планую стосунків
Работать надо• 26 февраля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Мне противно от Вас.
Хоть ничего личного у меня ни к Вам, и травм связанных с любовницами не было у меня.
Но, почему-то брезгливо от таких людей
Ответ дляМалинка
І я так само. З самооцінкою все добре. В мене навпаки, мабуть, завишена планка щодо чоловіків. Важко мені сподобатись.
Ответ дляКашка-маняшка
Довгий час сама ,не планую стосунків
А якщо раптом хтось зустрінеться?
Ситечко для мыслей• 26 февраля 2023
Була сама довго. Вже і не треба було нікого, заробляла супер, дитина вже давала робити, що хочу. Кайф. Але от для здоров´я.... чухалось, корочше)) познайомилась з хлопчиком на 8 років меньшим, суто для секса. І от ми вже 8 років одружені. Спільний син. Доля дивує своїми поворотами)
УжеВотДа• 26 февраля 2023
Вдова уже 4 роки. Живу одна з донькою і мені добре)
Ответ дляСитечко для мыслей
Я не те, щоб для здоров´я, але іноді хочеться романтики.
Ватный Пупс• 26 февраля 2023
Одиночество опасно! Потому что узнаешь как там тихо и спокойно. И начинаешь дорожить своим одиночеством. И не кого больше не впускаешь в свою жизнь с их новыми ’прицепами’ детей и бесконечных родственников.
Малинка• 26 февраля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я разочаровалась..Нет больше стимула снова пробовать, вникать, узнавать другого человека, подстраиваться в чем-то и т.д.. Плюс у меня своеобразный не самый легкий и понятный характер. Но если в молодости я была более привлекательнее и вообще были пункты что это могли перекрыть, то теперь нет(( Морально, материально и в целом закисла как-то.
Ответ дляУжеВотДа
Співчуваю Вам.
У мене інша ситуація, розлучення.
Ситечко для мыслей• 26 февраля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
В нас романтика почалась через 7місяців марафону))
Ответ дляВатный Пупс
Так, погоджуюсь з Вами.
Ответ дляМалинка
Впізнаю себе. Краще нікого, ніж аби було...
Умничка-помощничка• 26 февраля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А куди він діває ваші подарунки, у смітник?
Кашка-маняшка• 26 февраля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
А якщо раптом хтось зустрінеться?
Разом жить не захочу,не звикла.Може зустрічатися.Але я секс не люблю ,то треба щоб голову знесло .Но в 46 навряд.
Малинка• 26 февраля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Да, но порой очень кроет. Особенно когда один гуляешь, а вокруг арами в обнимку и молодые и старые. Я понимаю, что это всего лишь картинка и мы так с бм гуляли, со стороны идиллия, а на деле.. Плюс не хватает общения в целом, подруга далеко, других нет..
Ответ дляКашка-маняшка
Я думала чи хочу я жити разом. Зараз думаю, що ні. Але, якщо будуть почуття, можливо, думка зміниться. Ну і секс без закоханості чи хоча б симпатії не допускаю.
Ванна Тазиковна• 26 февраля 2023
Я планую цоього року стосунки, бо вже постаріла
Ответ дляМалинка
Так, є таке.
Я теж майже сама, всі виїхали.
Ответ дляВанна Тазиковна
Як їх можна спланувати?
Первоклашка Я• 26 февраля 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
А как так получилось? У меня это не сработало, мне он очень нравился, а я для него была просто подружка для секса, а мне стало этого мало со временем