Секретница• 26 февраля 2023
Тут нещодавно флакон Кірке віддавали
Просто цікаво, насправді можуть віддати такі дорогі парфуми людині з форуму? Чи це був якийсь прикол? Ви б могли віддати якусь дорогу річ незнайомій людині?
еники-беники їли вареники• 26 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Якщо не помиляюсь, вчора дівчата писали про цей парфюм, що дуже гарний на теплу погоду
Барвіночка• 26 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Шкода. Я брала два рази відливант - вони мені не стійкі. А може самі парфюми такі - хз. Може то прикол відливантів. Більше не беру. Краще візьму аналог.
Я даже плакала,заплатила за этот маленький флакон деньги и зря
Лукава_Кiшка• 26 февраля 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну будемо шукати аналоги.
Ответ дляАноним НаВсеГда
Что именно хотите?
Прям чтобы такого конкретного ничего не могу назвать, честно )
harchushyn• 26 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
О, арманд басі. Ви вчора його пропонували
Ні,не пропонувала. Навіть не знаю про яку тему мова.
Лукава_Кiшка• 26 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Ще дівчина вчора комусь пропонувала а.б. ред.
Гарний аромат.
Аноним НаВсеГда• 26 февраля 2023
Ответ дляеники-беники їли вареники
Ясно. Просто весна и просто хочется что-то новое и для души. Понимаю.
harchushyn• 26 февраля 2023
Ответ дляеники-беники їли вареники
Тааак.
.
Я з радісю зроблю відливант,прсто для ознайомлення.
Напишіть в особисті адресу,спробую знайти флакончики.
. Я з радісю зроблю відливант,прсто для ознайомлення.
Лукава_Кiшка• 26 февраля 2023
Ответ дляБарвіночка
Какие аналоги
Тома форда черри? Я на зару двилюся. Не нюхала але кажуть - схожа
Ответ дляеники-беники їли вареники
Отправляла парфюм незнакомой девушке просто так.
Бывало отдавала новую обувь, косметику.
А сейчас сама с удовольствием приняла бы в подарок что-то из парфюмерии, денег нет для такой покупки)
Вчера классная тема была про ароматы на весну, я с интересом читала и смотрела кто чем пользуется, что любит.
Бывало отдавала новую обувь, косметику.
Дайте, пожалуйста, ссылку на тему.
Едимнаморе• 26 февраля 2023
А я очень мечтаю о La vie est bell или что угодно из Ланкома,и ещё очень нравится герлен Мон герлен . Но конечно вряд ли такое кто то дарит
Ответ дляКузякин
Дайте, пожалуйста, ссылку на тему.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3290491
Ось, будь ласка )
Ответ дляharchushyn
Тааак.
.
Ох ❤️
Дякую
harchushyn• 26 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Я віддала La vie est bell відливант, доя мене це жах.
Дівчинці тааож не зайшрв. Віддала мамі.
Мама була в захваті,купа компліментів на робоиі. Тааож не могла ровврити,що просто так віддали такий парфум.
Він МЕГА стійкий.
От такий кругообіг парфумів. Рада,що таки потішив когось.
Дівчинці тааож не зайшрв. Віддала мамі.
Він МЕГА стійкий.
harchushyn• 26 февраля 2023
Ответ дляеники-беники їли вареники
Ох ❤️
Дякую
Я дууууже люблю парфуми. І для мене це якась така магічна річ,яка робить магію з жінками. Дуже хочу поділитися цим відчуттям.
Едимнаморе• 26 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Дівчинці тааож не зайшрв. Віддала мамі.
Він МЕГА стійкий.
Дівчинці тааож не зайшрв. Віддала мамі.
Він МЕГА стійкий.
Да,вкусы у всех разные. Мне например нравится, очень!
Секретница
• 26 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Настрою точно додають) в мене колись був пробничок від кіліан так він щей впевненості в собі додавав, може, що дорогий аромат і відчуваєш себе якось більш впевнено
harchushyn• 26 февраля 2023
Ответ дляеники-беники їли вареники
Більш люблю східно-квіткові.
Ніколи чомусь не звертала увагу на свіжі, зелені, цитрусові, а після вчорашньої теми дуже хочу спробувати
А слузали колись(нюхали))) з ароматом скошеної трави?
Дедуськина бабуська• 26 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Если вам фреска нравится, попробуйте флору ботанику balenciaga👍
Секретница
• 26 февраля 2023
Порадниці, ви нереальні! Нехай ваше добро повернеться в сто разів більше. Я приємно вражена, бо в житті такого не зустрічала
harchushyn• 26 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Дуже прааильно говорять,що парфуми ’одівають’.
Мій чоловік не міг зрозумвти,як то парфуми можуть бути дорожчими,аніж весь твій look)))).
Допоки не отримав перші парфуми, потім другі.
І один раз прийшов з роботи зі словами,що я зранку відчував якийсь дискомфорт,ніби чогось не хватало і це мене муляло. А потім згадав,що не наніс парфуми. Каже,ніби голий був)))
Карамбулкул• 26 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Дівчинці тааож не зайшрв. Віддала мамі.
Він МЕГА стійкий.
Дівчинці тааож не зайшрв. Віддала мамі.
Він МЕГА стійкий.
Так многие пишут что он ужасен. А я кайфую и окружающие делают комплименты
Лукава_Кiшка• 26 февраля 2023
Ответ дляКарамбулкул
я теж його не зрозуміла. А на роботі дівчата в захіваті.
Дедуськина бабуська• 26 февраля 2023
Ответ дляКарамбулкул
У всех разные носы. Есть те, которые не улавливают особо ноты: верхние, нижние, главное что сладко-вкусно-громко и все)
А есть чуткие носы, которым надо ощущать разные уровни парфюма, важна база, игра нот..
Упругая попка• 26 февраля 2023
Почитала ось і подумалося,що правда жаль,що немає форуму,як колись був ( я застала почитати, але він вже тоді відключений був,в темах ніхто і не писав). А добре було б - були б окремі теми і там можна було б обмінюватися парфумчиками,або про кулінарію щось ,та багато чого різного. Без анонімів,щоб уже знати приблизно публіку.Не так, як зараз на Порадниці ,що трохи жовту пресу нагадує - лише теми - одноденки. Але казали,що форум то дуже затратно і не вигідно