Секретница• 26 февраля 2023
Тут нещодавно флакон Кірке віддавали
Просто цікаво, насправді можуть віддати такі дорогі парфуми людині з форуму? Чи це був якийсь прикол? Ви б могли віддати якусь дорогу річ незнайомій людині?
Лукава_Кiшка• 26 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
Почитала ось і подумалося,що правда жаль,що немає форуму,як колись був ( я застала почитати, але він вже тоді відключений був,в темах ніхто і не писав). А добре було б - були б окремі теми і там можна було б обмінюватися парфумчиками,або про кулінарію щось ,та багато чого різного. Без анонімів,щоб уже знати приблизно публіку.Не так, як зараз на Порадниці ,що трохи жовту пресу нагадує - лише теми - одноденки. Але казали,що форум то дуже затратно і не вигідно
тут є єдині темки де можна віддавати будь що.
Секретница
• 26 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Дуже прааильно говорять,що парфуми ’одівають’.
Мій чоловік не міг зрозумвти,як то парфуми можуть бути дорожчими,аніж весь твій look)))).
Допоки не отримав перші парфуми, потім другі.
І один раз прийшов з роботи зі словами,що я зранку відчував якийсь дискомфорт,ніби чогось не хватало і це мене муляло. А потім згадав,що не наніс парфуми. Каже,ніби голий був)))
Я сама така, парфумерію дуже люблю і до війни частенько замовляла якісь відливантики, почала знайомитись з нішевою парфумерією. А потім війна і вже не до цього
еники-беники їли вареники• 26 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
А слузали колись(нюхали))) з ароматом скошеної трави?
Ні, не чула)
В мене був alien від mugler та слоник від кензо, якого я саме й подарувала, бо після народження сина він перестав мені подобатись.
Зараз я б слухала різні аромати, чогось хочеться новенького, свіжого, квітучого, трави )))))) та я далеченько від міста та магазинів з парфумерією, щоб тестити все що душа бажає
Ответ дляеники-беники їли вареники
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3290491
Ось, будь ласка )
Спасибо
Упругая попка• 26 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я знаю.я більше 10 років тут.Але це не те.То була інша атмосфера .Думаю , багато хто зрозуміє ,що я маю на увазі...не роздоріжжя з купою анонімів і тролів одноденок,а таке собі товариство...
Большой секретик• 26 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
ну може тут хтось розбирається, підкаже, чого так.
я піду скоро до цієї дівчинки, запитаю. Я навіть не знаю, де вона замовляє аромати. Їй нема сенсу продавати підробку, місто невелике і клієнтки в неї різні. Тому навіть не знаю, в чому причина
Секретница
• 26 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
Я тут з 16 року виявляється, вже давненько)) але заходила сюди рідко, а зараз час є втратила роботу, тепер тут частенько. Багато цікавого можна почитати)
harchushyn• 26 февраля 2023
Ответ дляеники-беники їли вареники
Ні, не чула)
У цих квітів не багато,але трави ,зелені,чаю достатньо. Вони свіжі. Спробуйте.
Секретница
• 26 февраля 2023
Ответ дляKusalochka
Нет. Вонючку. Вайт сьют
Багато хто його обожнює. А чим він вам не сподобався?
Ответ дляЕдимнаморе
А я очень мечтаю о La vie est bell или что угодно из Ланкома,и ещё очень нравится герлен Мон герлен . Но конечно вряд ли такое кто то дарит
Через тиждень можу вам відправити крем для тіла ла ві е бель. Оригінал, з набору, запах сильний, досить стійкий. Не парфуми, звісно. Але оскому збити норм) відкрила, понюхала і стоїть. Напишіть, якщо хочете)
Это очень круто, когда люди отдают что-то, что им не нужно..Не выбрасывают, не портят..а дарят просто так)
Я раньше, до войны, очень многое отдавала..И косметику, и одежду, и парфюмы..И я прям удовольствие получаю, когда отдаю человеку что-то, что ему нужно, что приносит ему положительные эмоции. Мне эта вещь не нужна и лежит без дела, а так, кому-то радость принесёт)
А сейчас такое время, что и сама бы рада в подарок принять какой-то парфюм, потому что денег на подарки для себя уже и нет.
Секретница
• 26 февраля 2023
Ответ дляYuliSe
Багато нас таких нажаль
СернаМоисеевна• 26 февраля 2023
Ответ дляОбижулька
Віддавала багато дитячого фірмового одягу і взуття, все в ідеальному стані.
Дорослі речі перу, прасую, складаю в чисті пакети і відношу до смітника, кому треба заберуть
Парфуми теж віддаю легко, або ділюся, якщо 100мл
Я так речі теж виношу. Деякі конкретним людям віддаю, бо знаю, що їм потрібно. Але більшість все ж виношу і залишаю біля сміттєвих баків. І помітила, що їх забирають дуже швидко.
Нещодавно винесла коляску прогулянкову, залишила біля баку. Сходили в магазин, йшли назад - а її вже не було. Сподіваюсь комусь вона допомогла зекономити гроші і дійсно стала у нагоді)
harchushyn• 26 февраля 2023
Ответ дляYuliSe
Що подобається?
СернаМоисеевна• 26 февраля 2023
Ответ дляGюнтер
Напишіть мені в особисті.
Ваш нік і аватарка це просто кайф

СернаМоисеевна• 26 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Багато нас таких нажаль
Я вірю, що все зміниться на краще) І будуть гроші і на подарунки для себе, і для інших
СернаМоисеевна• 26 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Що подобається?
Люблю свіжі аромати, цитрусові, зелені, з кислинкою, легенькі фруктові компоти..або щось таке)
Дуже люблю читати про парфюмерію..інколи дівчата так цікаво і гарно описують солодкі аромати..от читаю і прям уявляю ті аромати, хочеться знайти і своє щось солоденьке, але поки не знайшла)
Бойцовская• 26 февраля 2023
Я часто покупаю парфюмы. Если совсем не подходят, маме отдаю. На форуме не выставляю, чтоб не заморачиваться.
Повелитель интернета• 27 февраля 2023
Знаєте, я теж думала, як зробити товариство, де можна обмінюватися пробніками, відливантами, тестерами, віддавати те, що не підходить. Заходила в єдину тему, там не зручно, публікації вперемішку з іншими речами і десятками відповідей швидко закидуються наступними сторінками.
От дійсно спільноту і форум могли б зробити продавці парфумів на розпив, які є на КС. Таким чином і кількість покупців можна збільшити. Ще бачила ідею спільноти парфумоблогерів, вони ведуть канал в ТГ (доречі, теж ідея зібрати спільноту поза межами КС) . У них сформовано парфумобокс з відливантами, який відправляється від одного до іншого блогера, періодично поповнюється і вони таким чином тестять нові аромати, записують відео з затестами і враженнями, не вкладаючись особливо в закупи. Але між незнайомими людьми це провальна ідея.
harchushyn• 28 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Если вам фреска нравится, попробуйте флору ботанику balenciaga👍
Маю. Ну от чоловічий він на мені, різкий такий, як тройний одеколон чую.