sokol_v_nebe• 26 февраля 2023

Питання до тих, хто повертався в Україну?

Дівчата, хто повертався з Польщі до України? Куди перед виїздом треба сходити? Ну там Ужонд, ЗУС... Отримую 500+. Їдемо в березні. Читала, що 500+ повинні в березні ще прийти. А на момент виїзду вже треба закрити картку в банкі. А 500+ прийдуть вже після виїзду. Короче, щось я заплуталась...
Mary5421• 26 февраля 2023
Якого числа вам приходять 500+ і коли їдете додому?
автор sokol_v_nebe • 26 февраля 2023
Ответ дляMary5421
Їдемо 3-го, приходять 11.
Mary5421• 26 февраля 2023
Ответ дляsokol_v_nebe
Їдемо 3-го, приходять 11.
Сходіть до ЗУсу, можете подати інший рахунок, щоб вони внесли правки (своїх близьких знайомих чи родичів), чи не закривайте карту, якщо обслуговування карти безкоштовне.
Mary5421• 26 февраля 2023
Якщо отримуєте ще допомогу ’родинні’ обов´язково підіть і закрийте, бо онлайн не можна.
А на 500+ можна подати заяву онлайн вже після виїзду, але не пізніше, ніж через 25 днів після виїзду. Є інструкції в інтернеті, легко можна зробити з дому.
Mary5421• 26 февраля 2023
А взагалі вітаю ❤️ Пам´ятаю ці відчуття повернення додому))
автор sokol_v_nebe • 26 февраля 2023
Ответ дляMary5421
Я цього не знала, дуже дякую.
Solly85• 26 февраля 2023
Я через сайт зус писала им письмо, что собираемся выезжать. Писала в 20х числах, помощь была в начале месяца
автор sokol_v_nebe • 26 февраля 2023
Ответ дляMary5421
Дякую))) Додому ще, нажаль, не повертаюсь... Мій дім в окупації...
Вика84• 26 февраля 2023
Ответ дляsokol_v_nebe
а куди вирішили їхати? довго в Польщі жили?
автор sokol_v_nebe • 26 февраля 2023
Ответ дляSolly85
А як Вам прийшли кошти? Чи Ви не закривали карту?
Mary5421• 26 февраля 2023
Ответ дляsokol_v_nebe
😥 А звідки ви?
Solly85• 26 февраля 2023
Ответ дляsokol_v_nebe
Я получила 6го сентября, уезжали в конце месяца, письмо 20го сентября написала. В октябре уже не проходили, но и карта не закрыта
Mary5421• 26 февраля 2023
Проблема в тому, що в Польщі рахунки можна закрити лише офлайн (( але і комісію, на скільки я знаю, в багатьох банках українцям не нараховують за користування картами. Тому...хай буде) потім гуляти поїдете в Польщу і закриєте)
автор sokol_v_nebe • 26 февраля 2023
Ответ дляВика84
В Польщі були 5 місяців. Поки їдемо в центральну Україну до родичів.
автор sokol_v_nebe • 26 февраля 2023
Ответ дляMary5421
😥 А звідки ви?
Скадовськ
Ксения508• 26 февраля 2023
Ответ дляsokol_v_nebe
А чому вирішили поїхати з Польщі?
Mary5421• 26 февраля 2023
Ответ дляsokol_v_nebe
Успіхів вам!)
автор sokol_v_nebe • 26 февраля 2023
Ответ дляMary5421
Успіхів вам!)
Дякую)))
автор sokol_v_nebe • 26 февраля 2023
Ответ дляКсения508
А чому вирішили поїхати з Польщі?
Чоловік рветься в Україну.
автор sokol_v_nebe • 26 февраля 2023
Ответ дляSolly85
Вибачте, Ви написали, що отримали 6, а виїхали в кінці місяця. Вересня чи серпня?
Solly85• 26 февраля 2023
Ответ дляsokol_v_nebe
6го сентября получила, 20го сентября написала письмо, 23го сентября уехали. В октябре выплат не было уже