Наездница• 27 февраля 2023

Чим збивати температуру?

Шановні матусі!
Поділіться, будь ласка, досвідом, чим ви збиваєте температуру дітям (або собі).
Ситуація: доньці зараз 13 р. Все життя збити температуру - величезна проблема. Часто, коли хворіє на ОРВІ, температура підвищується 38,5+. До 38 намагаюся не збивати, але вище 38 вона погано переносить. Парацетамол не діяв ніколи. Ібупрофен - раніше збивав більш-менш, але температура через 3-4 години знову піднімалася. А останні пару років взагалі не допомагає. Обтирання, ванни, свічки - ефекту нуль. Якщо чекати і не збивати, температура росте і не зупиняється, потім доводиться колоти літичку (доречі цікаво, це ж просто мікс заборонених препаратів).
Зараз рятуємося тільки таблетками анальгіну, але бачу, що й він вже гірше збиває.
П´є вона багато, чаї з малиною, лимоном, імбірем, просто чай, теплу воду. За день так напивається, що аж булькає.
Взагалі самолікуванням намагаюся не займатися, звертаємося до лікаря, але коли лікар мені довго розповідає про препарати, які "ви шо, неможна", а не може адекватно порадити, а що ж робити, коли температура пре, то я впадаю в ступор.
Може хтось має схожий досвід, буду вдячна за пораду.
P.S. Цікаво те, що якщо в мене температура підвищується, то тільки анальгін і допомагає, така собі негарна спадковість виходить (((
Сиамская сороконожка• 27 февраля 2023
Парацетамол не помогал никогда. Ибупрофен помогал.
Но когда болела Кивид, оказалось, что оба препарата не работают . Нимесил.
Трусиковед• 27 февраля 2023
В стаціонарі доньці кололи анальгін+ димедрол. Коли ноги холодні, то ще даю ношпу.
Трусиковед• 27 февраля 2023
Мефінамінова кислота ще збивала.
Все будет, но потом• 27 февраля 2023
Реналган выпить ампулу
Парацетамол попробовать увеличить дозировку с 200 до 250.
Люблю_джаз• 27 февраля 2023
Нимесил попробуйте.
Оксана Р• 27 февраля 2023
Найз,нимесил,обтирания
Ваша прЭлесть• 27 февраля 2023
яка вага дитини і в якій дозі ви даєте нурофен, парацетамол?
Трактор Вика• 27 февраля 2023
Іноді нурофен дає еффект через 1,5 годин. Парацетамол через 2.
Може в неї руки ногі холодні? То ношпу дати
Якщо температуру нормально зараз переносить, то не збивати, лише поїти і в кімнаті 18 градусів
Снегопадка• 27 февраля 2023
Почитайте про мефинаминку
Однозначная• 27 февраля 2023
свечи или таблетки анальДим пробовали?
Робот Вертер• 27 февраля 2023
може доза замаленька? мені наприклад одна таблетка Ібупрофену 200 допомагає, а от сестрі треба 2 таблетки пити.
Нафаня Маня• 27 февраля 2023
Автор,иногда говорят врачи дать одновременно нурофен +парацетамол
Но шпу тут советуют при холодных конечностях -то ерунда .Сейчас меня заключи (ну это обычно как начинаешь развенчивать миф про этот препарат )
Мне ,например,намесил вообще не снижает температуру,мефитаминка так же
И еще ,температура и должна спадать постепенно,а на резко
И поднимается через какое то время -тоже бывает .
Кидстаффовка• 27 февраля 2023
1.Ібупрофен в дозі згідно кг
2.Анальгін+мефенамінка
3.Нурофен дорослий-доза згідно кг
4.Фармацитрон,фервекс, колдрекс-сам парацетамол може не діяти, а в поєднанні з допоміжними препаратами може спрацювати.Потрібно підбирати.
5.Понизити t в приміщенні, не кутатися.
6.Багато пити ледь теплої рідини.
@Лікар.
Улыбчик• 27 февраля 2023
Моїм дітям допомагає нурофен лише тоді, якщо зразу запити 150-200 мл води температури тіла приблизно.
Тоді буквально через 15-20 хвилин ефект.
Якщо запивати просто парою ковтків, то не працює.
Спробуйте.
Парацетамол мої не п´ють, їм гіркий.
На мене він добре діє, якщо запити.
Ще краще - якщо його у порошок розтовкти і запити. От тільки не кожен таке вип´є.
Ще у дитинстві мені збивали ацетилсаліциловою кислотою (аспірином). Дітям не давала ще, мої менші.
Її не можна давати, якщо людина хворіє на вітрянку. Якщо ж просто орз, то можна.
автор Наездница • 27 февраля 2023
З парацетамолом і ібупрофеном ’гралися’ в різних комбінаціях і дозах. Нам теж сімейний лікар доказував, що просто дозу треба збільшити. Ще як менша була, то хоч трохи ефект був, зараз - абсолютно нічого. От ні на градус не знижується. Хоч подвійну дозу дати, разом з ношпою і відром води. Зате голова перестає боліти.
А свічі взагалі ніколи не діяли.
Мефінамінка трохи може сбити, але доньку чомусь від неї сильно тошнить.
сказочное_Бали• 27 февраля 2023
Німесил зіб’є точно, почніть з половини пакета
Якщо не подіє, або трохи зіб’є пийте цілий
sky-labs• 27 февраля 2023
Ответ дляНаездница
А свічі взагалі ніколи не діяли.
До какого значения повышается температура?
автор Наездница • 27 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Найвища була 41,1, але десь при 40,5 вже кололи літичку, то після 41,1 потихеньку пішла вниз. До 38,5-39 я взагалі доньці не збиваю, тільки чаї п´є.
sky-labs• 27 февраля 2023
Ответ дляНаездница
При каждом заболевании такая высокая температура?
У дочки есть неврологические проявления вне болезни?
автор Наездница • 28 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Не при кожному, але часто.
По неврології діагнозів немає.