Десь читала шо русня після дронів може ракети запускати
Loveandstyle• 27 февраля 2023
Ну так такое не предсказать🤷🏼♀️ вон все ждали 24го и не было ничего. Как тут скажешь
Natalia505• 27 февраля 2023
Приблизно така сама, як була вчора і буде завтра і так до закінчення війни.
Space_girl• 27 февраля 2023
Ну зазвичай після атаки дронами йде ракетна атака. Це вже не один раз таке було. Але як буде ніхто ж не знає.
Не беріть у голову, буде як буде
Space_girl• 27 февраля 2023
Ответ дляКаллипсо
А я уже жду, не было с 22 февраля. Тогда было 4 ракеты в центре. Уже скоро пора по времени
Я також чекаю, донька до бабусі в гості хоче, після обстрілу домовились, що відвезу на декілька днів
Ажурная мышь• 27 февраля 2023
Ответ дляLoveandstyle
Не все)))
Джулияробертс• 27 февраля 2023
Ответ дляКаллипсо
А вот и тревога в Харькове, а я в центре стою, еду на работу 🙄
Які героїчні люди у прифронтових містах... Все буде добре!
loveagain05• 27 февраля 2023
Ответ дляКаллипсо
Уровень психики, к которой я стремлюсь
Люблю море• 27 февраля 2023
Ответ дляjuli344
100%
Или за последние 368 дней біл хоть один без тревоги?
Конечно. Много было спокойных дней