ПП-шница• 27 февраля 2023
Знялася з впо
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, якщо 19 лютого знялися з впо через дію (довідок вже нема в дії), в березні ще отримаємо виплати чи ні?
ЗлойанОним• 27 февраля 2023
Потрібно повідомити в управління, що ви припинили дію довідки, тому що інформація може оброблятися пізніше ніж нарахування березня і виникне переплата
ПП-шница
• 27 февраля 2023
Ответ дляЗлойанОним
Добре, дякую) А не підкажете в управління в тому місті в якому була чи вдома?
ЗлойанОним• 27 февраля 2023
В те, в якому допомога платилася. В управлінні де я працюю можна заяву про припинення надсилати на e-mail організації, в будь-який зручний месенджер, якщо є можливість.
ПП-шница
• 27 февраля 2023
Ответ дляЗлойанОним
Вся контактна інформація по містам, районам є в гуглі
Дякую Вам!)
ПП-шница
• 27 февраля 2023
Ответ дляЗлойанОним
Вибачте, а Ви не в Полтаві працюєте?)
ЗлойанОним• 27 февраля 2023
Ответ дляПП-шница
Вибачте, а Ви не в Полтаві працюєте?)
Ні, м.Кропивницький.
Электричка• 28 февраля 2023
Ответ дляЗлойанОним
Ні, м.Кропивницький.
а можете підказати, якщо я повертаюсь додому, але з жовтня, як надіслала запит, не отримала жодної виплати ще, що буде? я знімусь зобліку, а за ці місяці мені так і не виплатять вже?
Стрекозей• 28 февраля 2023
Ответ дляЗлойанОним
А подскажите пожалуйста, 9.02.23 внесли изменения в список громад для ВПО, до вас уже эти изменения дошли или нет?
ЗлойанОним• 01 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
Якщо ви маєте право, то виплатять. Ви дізнавалися в чому причина що ще не виплатили?
ЗлойанОним• 01 марта 2023
Ответ дляСтрекозей
Так, списки оновлюються постійно. Якщо громада виходить зі списку, з наступного місяця виплата припиняється
Электричка• 01 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
кажуть чекати. Але ж пів року вже пройшло )
Стрекозей• 01 марта 2023
Ответ дляЗлойанОним
Странно, конечно.
Мою громаду в конце декабря убрали из списка, в феврале опять внесли, и от 18 .02 утвердили новый список. Пошла я в местный департамент по делам ВПО, там ничего не находят в своей программе.
И ещё интересно, за 2 месяца этого года мне были выплаты.
ЗлойанОним• 01 марта 2023
Ответ дляСтрекозей
Странно, конечно.
Якщо до вас будуть питання, то з вами зв´яжуться. З досвіду: або з часом виявлять і буде переплата, або можливо список де ви знайшли свою громаду не коректний.
ЗлойанОним• 01 марта 2023
Ответ дляЭлектричка
Для допомоги ВПО розробили нове програмне забезпечення. Призначення і виплата цієї допомоги проходять ще деякі випробування. Якщо сказали чекати, то дарма не ходіть. Але і не залишайте. Дізнайтеся номер телефону за яким ви можете з ними зв´язуватися, та бути в курсі що там з вашою справою