Loredana17• 28 февраля 2023

Телефон дитині

Який телефон у вашої дитини? Який би купили зараз? Бюджетний. Підліток.
KateFrosty• 28 февраля 2023
У мого мій старий 6 Айфон. Сину 10. Коли буду змінювати, то на 10 модель, не молодше
NafffAnja• 28 февраля 2023
8ка моя стара в старшої 12 річної
Якийсь бюджетний oppo у 9 річного сина
Цьогоріч купимо старшій 11 айфон на дн - уже домовлено
Daria0000• 28 февраля 2023
Самсунг с 10. Свій віддавала, коли новий купили мені. Якщо б купляли їй новий, то купляли б самсунг А серію
Kate33• 28 февраля 2023
Poco кажуть хороші телефони. У моїх старі Сяомі (дістались після батька) мі9Т про та ноут 5. Якось жартома запропонувала сину Айфон - сказав, що 9Т про не змінить.
fedonik• 28 февраля 2023
У детей сейчас вся школа в телефоне. Берите с максимальной памятью на свой бюджет. Не меньше 4/64.
LIANA171185• 28 февраля 2023
Моему почти 15,и у него Редми 7 уже года 2-3.До этого был Honor.
Если и будем брать в этом году что-то,то тоже Редми,ну или Poco.Ему чисто под игры надо)
MAmaMartusi• 28 февраля 2023
В моєї XS max, мій старий, їй 8. Якби купляла новий, точно б такий дорогий не купила. До років 12-13 буде ходити з моїми старими😅