Марс атакует• 28 февраля 2023
Сырники - дорогое удовольствие для вас?
Моей семье из 5 человек приготовить по 5 сырников - надо 5 пачек творога. А это - 150-160 гривен. Как-то недёшево. Поэтому редко их готовлю.
Кактус из кожезаменителя• 28 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Вы тролите? Это горелое нечто сырники???
Що хочу те і роблю
Вас не буду питати )))))
Затишне кубло• 28 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
В грязюці їх тільопала)))
Мука онкология, а есть горелое не?
Почитайте что ли...
Ответ дляЗатишне кубло
Мука онкология, а есть горелое не?
Почитайте что ли...
Чьто лі
Пачітайю
Гореотума• 28 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Купіть на базарі кілограм за 60грн
За 120.У нас так стоит.
Кнопкотык• 28 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
В сільських бабок не буває сирного продукту, є сир. А сирний продукт якраз в магазинах продається
Сільські баби додають крохмаль, морковний сік та інше.
Сепаратор вони ж якось здужали))
Ответ дляtarveldy
уф... це збочення
Ооо суддя печерського району )))
Женамужная• 28 февраля 2023
Купую на базарі . 60 грн за 0,5 кг.
Це якраз на нашу сімю. 4 чоловіка .
Ні, не дорого.
Це якраз на нашу сімю. 4 чоловіка .
Ні, не дорого.
Ласковая_львица• 28 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Яка мука ????
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
А манка не мука?)) Или из другого зерна?
Техпаспорт на медузу• 28 февраля 2023
Заведите корову и экономия на молочке.
А потом и продать сможете на мясо.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Купіть на базарі кілограм за 60грн
минимум 130 в Киеве. Нормальный творог, а не пластмасса.
Царевна в уггах• 28 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Яка мука ????
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
Сирники без муки робляться !
Манну крупу добавляю все життя
Яка ще мука - це онкологія
Тюю
Женщина_в_лосинах• 28 февраля 2023
Ответ дляdreamsunny
Это на каком базаре по 60 грн?
У нас до войны дороже было.
Сейчас от 120 до 170.
У нас до войны дороже было.
Сейчас от 120 до 170.
надо сфоткать) у нас есть, Харьков
Женамужная• 28 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Сирники без муки
Два яйця і 2 л манки
Вони згоріли?
Спасатель Малибу• 28 февраля 2023
Ответ дляКнопкотык
Сепаратор вони ж якось здужали))
В далекому дитинстві в нас була корова, і я таки можу відрізнити натуральний сир від ненатурального, не бачу сенсу спорити
Без QR коду• 28 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
про манну крупу в мене для вас погані новини, вона ше гірша за муку
Дівчатка не свариться. Скільки господинь стільки рецептів на різні смаки. Я ще з дитинства пам‘ятаю як одна подруга моєї бабусі правильно харчувалась, захоплювалась свіжовижатими соками овочевими і потім померла від раку кишківника в досить молодому віці.
НуКаНаКа• 28 февраля 2023
Щось Ви багато сиру використовуєте. Ну реально, візьміть пачку сиру і спробуйте її з´їсти за раз. Навіть якщо там 200 гр.+яйце-борошно чи манка,цукор якщо додаєте.
Я якраз сьогодні снідала сирниками, змусили мене встати зважити. На сніданок було три сирника(121 г.),вони були без цукру,тому їла їх з медом і розмороженою малиною,ще горішок волоський з´їла. Чай. Цілком ситно.
Розбавляйте сніданок з сирниками ще чимось, печеним яблучком,наприклад. Вже не пачку на людину треба буде,а половину. Економія)))
Ширли-Мырли• 28 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Давно доказано что манная каша зло
Ой как я это зло любила в детстве, мамину кашу. И сын мой тоже манку любил. А у дочки на нее алергия. В ещё чё там зло? А хлеб белый свежий? Масло сливочное тоже зло? Кароче надо воздухом питаться и солнцем, а нет воздух тоже грязный а солнце это радиация
Женщина_в_лосинах• 28 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
все по-разному едят) я легко пачку 200 грамм ем
Царевна в уггах• 28 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Сирники без муки
Два яйця і 2 л манки
Вони пригоріли)
Пошаманю• 28 февраля 2023
Я купую молоко в сусідки з нового року підняла ціну до 25 грн, з 6 літрів в мене виходить 1 літра сметани та 1-1.1 кг сиру. Волинобласть ще рік назад сир в нас на ринку коштував 70-75 грн, але це сепараторний, тобто геть знежирений, зараз і не знаю не була на ринку дуже давно.
Ответ дляБез QR коду
я тролю ))) смішно читати про рак через муки, від людини яка вживає манку , Це як алкоголь вбиває, пиво не алкоголь
ПС: вживаємо і муку, і манку але дуже мало , алкоголь не вживаєм але дуже хочу вжити от прям зараз
Сама не знаю• 28 февраля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Жизнь- зло походу.....)))
Кнопкотык• 28 февраля 2023
Ответ дляСпасатель Малибу
Якщо у вас була корова, то ви знаєте, що з 3 літрів молока 600 гр. сиру буде.
Це якийсь атракціон щедрості у продавця? Корову годуй, паси, лікуй, дої, збирай молоко, сквашуй сир, помий все, приїдь на базар, заплати за місце, заплати за перевірку і продай за 65-70 грн?
Ответ дляШирли-Мырли
майже вся їжа ))) крім кіноя, чіа і авокадо
Борщец• 28 февраля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Делаю запеканки из 600 г
Беру три пачки по 200 г.
Выходит 100 грн.
Вкусно и полезно.
То в мульте, то в духовке
Беру три пачки по 200 г.
Выходит 100 грн.
Вкусно и полезно.
То в мульте, то в духовке
поделитесь, пожалуйста, рецептом.
А то у меня не держится форма
Спасатель Малибу• 28 февраля 2023
Ответ дляКнопкотык
Це не атракціон щедрості, я казала колись, що продавала б молоко по 100грн/л, наскільки це важка робота. Але бабусі приїжджають з глухих сіл з повними торбами, зранку продають дорожче, а ближче до обіда віддають дешевше, бо назад везти не хочуть, і так, для них 60грн це гроші, бо живуть на пенсію 1400грн