Дуняша• 28 февраля 2023
Шо це за прикол з 1%? При перерахуванні на розр рахунок приватбанку
Є рахунок 10000 грн
Магаз каже потрібно перерахувати кошти але +1%
Що це значить
В мене приват
Що це значить
В мене приват
ОхиИВздохи• 28 февраля 2023
Кажіть магазину: я хочу купити товар за заявленою ціною. Робите скрін і кажете, що вимагати більше - це незаконно.
Божья коровка• 28 февраля 2023
Это значит карта для выплат.
Ну или универсальная, там за обналичку процент, хотят чтоб вы за них заплатили.
Дуняша
• 28 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Не маю справ з такими магазинами.
Якась фігня
Вони мені прислали рахунок а він не знаходиться приватбанком
Анонимушка• 28 февраля 2023
Ответ дляДуняша
Якась фігня
Рахунок в іншому банку. Просіть ібан. Або взагалі шукайте інший магазин.
Яичница с беконом• 28 февраля 2023
Це означає, що вони хочуть на вас комісію за обнал повісити. Це не зовсім чесно, але оцініть ціну в інших магазинах. Якщо навіть з тим 1% виходить дешевше, то я б купила.
Яичница с беконом• 28 февраля 2023
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Молча игнорирую такие требования
Ігноруєте - перераховуєте скільки була ціна до цього % чи йдете в інший магазин?
Я люблю транзисторы• 28 февраля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
1 я никогда не скидываю на карту. Принципиально.
2 в оффлайн магазине только картой если есть терминал.
В оофлайне с наглыми продаванами, добиваюсь что бы не было переплат
Я люблю транзисторы• 28 февраля 2023
Для примера: если продаван говорит что скидка будет только при налике или при терминале будет процент. Выписываю счет, а потом прошу корректно ввести цену.