Маурита• 28 февраля 2023
Якшо я вношу рахунок Фоп в пошук - чомусь не знаходить приват
Для драки• 28 февраля 2023
Ответ дляМаурита
Магазина
Не знаходить і з юа
А ви впевнені, що їх рахунок саме в приваті?
Мудрецыха мира сего• 28 февраля 2023
Рахунок може бути не в Приваті, а в іншому банку. Тоді не знаходить і треба вручну вносити
Фекла Персиковна• 28 февраля 2023
Скопіюйте рахунок з юа і всіма цифрами без пробілів. Коли в рахунку є пробіли, то іноді він чогось не весь вставляється у віконечко для рахунку при формуванні платіжки
tanya210587• 28 февраля 2023
в реквизитах какой банк указан? если это приват , то где-то допустили ошибку. Или счет открыт в другом банке поэтому и не тянет данные