halla-d95e• 28 февраля 2023

Біла фарба для дверей, яка якісна?

В тому і суть питання. В наявності двері дерев"яні . Старі. Мальовані багато разів. Чим і як помалювати, щоб надати їм більш менш нормального вигляду? Є і пошкодження, і напливи старої фарби, і відколоті частинки. Чи можна якось жінці без особливих навиків і техніки (типу шліфмашинки) довести їх до пуття?
Анонимчик• 28 февраля 2023
Наждачним папером сколи і напливи затріть. Такі тільки і фарбувати фарбою, тільки не на водній основі, злізе швидко. В будь якому магазині Вам порадять.

Балаболка• 28 февраля 2023
Старі двері фарбували емаллю типу пф, її і беріть. Сучасний акрил злізе. Зашліфуйте сколи і патьоки, заглиблення замажте шпатлівкою і фарбуйте. Спецінструмент не потрібен.
автор halla-d95e • 28 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Чи по шпатлівці треба якусь грунтовку? І по старій фарбі?
Балаболка• 28 февраля 2023
Ответ дляhalla-d95e
Ні. Обробляйте грубою наждачкою, не шліфуйте до блиску.
автор halla-d95e • 28 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Дякую за підказки. Ще б знати яку фарбу купити, щоб добре ложилася. І як порахувати скільки її треба. Чи ті фарби готові до використання . Чи треба ще якісь добавляти розчинники?
Балаболка• 28 февраля 2023
Ответ дляhalla-d95e
Будь яка фарба добре лягає, якщо правильно вибрана відповідно типу основи. Я на дачу завжди беру якусь простеньку фарбу по дереву або універсальну, яка по ціні влаштовує. Якщо вона густувата, додайте розчинник, на банці буде написано, скільки можна додати і який це має бути розчинник. На банці також пишуть приблизні витрати фарби на кв.м., тож порахуйте площу фарбування. Насправді вибір фасування невеликий - 0.5 л або літр і більше. Розраховуйте на два шари нанесення.
автор halla-d95e • 28 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Дякую. Бо дивлюся по каталогах, то фарби є різноманітні. А я в них не розбираюся зовсім. В магазинах переважно радять подорожчі. Мені би хотілося щоб відповідало ціна-якість. Це двері в житловому будинку.
І ще таке. Є глянцеві і матові. Які з них краще?
Балаболка• 28 февраля 2023
Ответ дляhalla-d95e
Глянцеву легше мити. Я не люблю яскравий глянець, тому беру silk - шовковистий матовий.
автор halla-d95e • 28 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Дуже вам вдячна. Хоч знаю з чого починати. Ніколи раніше не займалася ремонтами.

Ксерокопия ночи• 28 февраля 2023
Фарбувала восени білою фарбою.Ніколи не купляла дешевшу,а тут купила. Гроші на вітер. Раніше брала ’ Снєжку’
польську,українська була гірша,але більш менш. Буду брати лише імпортну якусь.
автор halla-d95e • 28 февраля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Яка фарба у вас була? Щоб не попасти на неї
Ксерокопия ночи• 28 февраля 2023
Ответ дляhalla-d95e
Їх було кілька , масляні, емалі,все неякісне( рідкі дуже).Кольорові ще більш менш, білі погані.Фарбувала по кілька разів ,але скупий платить двічі. Вітчизняні виробники роблять погану фарбу. Це мій досвід
І ціни на них немалі, але краще імпорт трохи дорожче зате вигляд абсолютно інший