ВундерКИНГ• 28 февраля 2023
Как сделать дома вкусный творог?
Девочки, кто дома делает творог из домашнего молока, поделитесь, пожалуйста, рецептами, лайфхаками. Как добиться высокой жирности творога?
язззззь!!!• 28 февраля 2023
Купуєте молоко (вечірнє, щоб було видно вершок), там де смачний творог і сметана, щоб не було неприємного присмаку, коли пробуєте. З такого молока дома вийде смачний творог. Вибираєте рецепт приготування такий, де треба відтоплювати молоко. Тут мені рекомендували у гарячій воді, а я робила в духовці .
язззззь!!!• 28 февраля 2023
Пробуєте сметану, творог, такий смак буде у творого з того ж молока. Вранішнє молоко завжди смачне, по ньому не орієнтуватися, взяти можна, але при умові, що воно ще відстоятися повинно 6-8 годин.