Светка-пипетка• 28 февраля 2023
Как часто вы покупаете постельное?
Вообще не факт• 28 февраля 2023
Стабільно 1 раз на рік, інколи 2. В мене багато комплектів для зими, для літа.
Щепотка_совести• 28 февраля 2023
По разному, бывает один в год, бывает два, а бывает ничего. Но постельное беру только турецкое ТАС макосатин, оно неубиваемое, цвет не пропадает, не протирается, не садится. Тем комплектам которым по 10 лет- как новые.
Дама_с_караваем• 28 февраля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
якщо купуєете 1-2 рази в рік, а комплекти не вбиваються навіть за 10 років, то куди старі діваєте?
Щепотка_совести• 28 февраля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Какие старые?
Роза завяла• 28 февраля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Цього року шо дурна повіддавала все у гуманітарку, накупила нового - українського виробництва.Підприємці з Харкова відшивають з турецького сатину. Дуже задоволена якістю та кольоровою гамою.
Ще у планах кілька комплектів кольори яких запали до душі.
Скользкая• 28 февраля 2023
Ответ дляРоза завяла
Поділіться Харківським підприємством будь ласка🙏🏼 бо тут живу і не знаю
Дама_с_караваем• 28 февраля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Какие старые?
ну ті що у вас вже є, які назбирались за попередні роки
Щепотка_совести• 28 февраля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Вы думаете что я раз в год комплект покупаю, а старые прошлогодние выкидываю? И пользуюсь одним- двумя? У меня в пользовании сейчас 8 комплектов взрослых, некоторые отдала на дачу знакомым.
Раз в неделю меняю постель, итого комплект в пользовании неделю за два месяца. Итого 6 недель в году, если качество хорошее, что с ним случиться? Там плотная и крепкая ткань.
Роза завяла• 28 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Я в інста на них натрапила - textile hygge.
Вони релокували бізнес у Вінницю, але в Харкові також зберегли робочі місця.
Кольори просто бесподобні в них! Насичені кольори не линяють, потрапляли білі шкарпеточки не раз. Перу при 40 град, сушу в сушильній машині. З травня минулого року користуюсь. Дуже задоволена якістю.
Раніше брала в основному ікеа дорожчі варіанти і один шовковий набір у Турції, забула вже виробника, то років 20 тому було.