Уточка• 28 февраля 2023

Columbia курточка, порадьте розмір

Не можу визначитися між М та Л. На сайті розмірна сітка на всі бренди однакова, на скільки я знаю маломірить Columbia трішки. Хто має цей бренд, як у вас з розмірами ?
Груди 94см, талія 71
интайм_не_предлагать• 28 февраля 2023
Я б не сказала, що маломірить. Брала попередні колекції пуховик омніхіт С, то буде повноцінна М. І він приталений, не оверсайз
Сама не знаю• 28 февраля 2023
По мне, Коламбиа в размер.
Ношу М, как обычно
Ух ты какая Я• 28 февраля 2023
На такі параметри маю пальто М і воно на мені вільне. Хотя коли замовляла читала у відгуках що маломірить.
Доктор Хаос• 28 февраля 2023
У меня коламбия зимний пуховик, размер М. Грудь, как у вас, талия чуть шире, бедра 98. Пуховик хорошо сидит, не слишком свободно, но и нигде не в обтяг.
Карусель-весель• 28 февраля 2023
Я між S i M взяла M, бо в мене руки довгі. Лежить добре
Elani• 28 февраля 2023
M

зайдите на офиц иностранный сайт там вегда отзывы и пишут соответствует ли размеру