Lena_Petrova• 28 февраля 2023
Днем митинг был, сейчас вроде тихо. Въезды в город заблокированы были
po_li_na-49a8• 28 февраля 2023
может будет как с Сербией, помните летом было прошлым, аа паника, танки у границы, война в Европе. и все на том и закончилось
Lena_Petrova• 28 февраля 2023
Ответ дляazovie
Пишут что в Приднестровье собирают военное собрание со всеми кто делает из мужчин до 55 лет. Эта Раша и туда добралась.
Кто собирает? Это типа мобилизация у них там?
Цвіту і пахну• 28 февраля 2023
Ответ дляLena_Petrova
А з ким вони воювати зібрались?
Lena_Petrova• 28 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А з ким вони воювати зібрались?
Хто їх знає?? Но страшно якось
Цвіту і пахну• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
русня в черговий раз намагається розхитати країну
навезли тітушек з сіл
нічого принципово нового
навезли тітушек з сіл
нічого принципово нового
А нащо? Вони реально зможуть воювати на всі фронти?
Alena_Gordiychuk• 28 февраля 2023
Розхитують росіяни де можуть дістати, не отримають бажаного там, гадаю теракти почнуть планувати десь
Ответ дляLena_Petrova
Хто їх знає?? Но страшно якось
4 бтрами особо не повоюешь))),там реально работы всу на день,эта кишка простреливаеться вдоль и поперек.учения скорей всего будут проводиться в винном погребе как обычно))))или сьебут в румынию у них же по 3-4 паспорта.
Николь1986• 28 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А мы?
кому цікаво, я в Кишиневі жила майже рік. оті акції протесту регулярно були по вихідних. місцеві казали, що то така в них народна розвага багаторічна.
фінансується московією. восени навіть дали стільки грошей, що вистачило на ціле наметове містечко під стінами парламенту та президентського палацу (вони навпроти по центральній вулиці Штефан чел Маре). оця толпа сиділа там до приморозків, і навіть якісь зміни в законодавстві прийняли, щоб їх цивілизовано розігнати.
в Ізраілі сидить ідейний надихач цього дійства - втікач-олігарх Ілан Шор, який вже під американськими санкціями. його пику показують протестувальникам на великому екрані. звідти він розказує, як стане прем’єром (навіть на президенство не претендує, скромний) і відразу дасть усім гроші. зарплатню підвисить, пенсіі. у три рази. чи навіть в чотири. напевно, з власної кишені.
а в самому Кишиневі усім цим керує пані Таубер, професійна тенесістка, яка перебуває під слідством. її то випускають під заставу, то знов садять у кутузку.
восени участь в разовій акції коштувала 300 леїв. це 15 євро.
frumoasa17• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Я вже чула що 200 леїв. Дешевшають
frumoasa17• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
отакої
не вистачає фінансування?
Стверджувати не буду на всі 100%, але сьогодні мені таке написали.
Мабуть не вистачає, не вірять, а вид бурхливої діяльності потрібно зробити.
Ответ дляfrumoasa17
напевно бюджет той же, а людей більше тре було привезти.
ми по неділях, як оті голодранці там страйкували, навіть до центру міста не ходили. бо така п’янь тинялася потім
frumoasa17• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Ну так везуть з таких еб-й, ось тих гагузів, болгар та іншу вату
Ответ дляrybka21
Шор этот - муж недопевицы жасмин, которая к кому-то на похороны приехала на золотом Бентли. Помню такую историю