Moredecor• 28 февраля 2023

Девочки кто то есть с Кишинёва, что там сейчас происходит?

pumadinika• 28 февраля 2023
Вылеты с Ясс -Румыния.
Lena_Petrova• 28 февраля 2023
Днем митинг был, сейчас вроде тихо. Въезды в город заблокированы были
azovie• 28 февраля 2023
Пишут что в Приднестровье собирают военное собрание со всеми кто делает из мужчин до 55 лет. Эта Раша и туда добралась.
po_li_na-49a8• 28 февраля 2023
может будет как с Сербией, помните летом было прошлым, аа паника, танки у границы, война в Европе. и все на том и закончилось
Lena_Petrova• 28 февраля 2023
Ответ дляazovie
Кто собирает? Это типа мобилизация у них там?
Цвіту і пахну• 28 февраля 2023
Ответ дляLena_Petrova
А з ким вони воювати зібрались?
Re1ne• 28 февраля 2023

Как-то так
Lena_Petrova• 28 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А з ким вони воювати зібрались?
Хто їх знає?? Но страшно якось
YaЯна• 28 февраля 2023
Ответ дляRe1ne
https://youtu.be/lLaby26BNNw

Как-то так
Подивіться на нього. Злякане. Вони тепер бояться і слово перднути, що він росіянин.
Чекайте, тварі, все попереду. Вас буде ненавидіти весь світ
rybka21• 28 февраля 2023
русня в черговий раз намагається розхитати країну
навезли тітушек з сіл
нічого принципово нового
Цвіту і пахну• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
навезли тітушек з сіл
нічого принципово нового
А нащо? Вони реально зможуть воювати на всі фронти?
rybka21• 28 февраля 2023
я не можу відповідати тим, хто мене колись невідомо за що заблокував
Alena_Gordiychuk• 28 февраля 2023
Розхитують росіяни де можуть дістати, не отримають бажаного там, гадаю теракти почнуть планувати десь
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляazovie
раша звідти нікуди й не дівалась
автор Moredecor • 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
навезли тітушек з сіл
нічого принципово нового
Не понимаю смысл этого если честно, зачем Срасии Молдова?
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляMoredecor
в такому разі нічим не можу допомогти
tatka• 28 февраля 2023
Ответ дляMoredecor
От і я не розумію...
Відкривати другий фронт? Як? І з ким?
Встановити в Кишиневі маріонеткову рос. владу? - можливо.
Tata_F• 28 февраля 2023
Ответ дляYaЯна
Тим не менш поперлося на збір
jungler33• 28 февраля 2023
Ответ дляLena_Petrova
Хто їх знає?? Но страшно якось
4 бтрами особо не повоюешь))),там реально работы всу на день,эта кишка простреливаеться вдоль и поперек.учения скорей всего будут проводиться в винном погребе как обычно))))или сьебут в румынию у них же по 3-4 паспорта.
Николь1986• 28 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
А мы?
rybka21• 28 февраля 2023
кому цікаво, я в Кишиневі жила майже рік. оті акції протесту регулярно були по вихідних. місцеві казали, що то така в них народна розвага багаторічна.
фінансується московією. восени навіть дали стільки грошей, що вистачило на ціле наметове містечко під стінами парламенту та президентського палацу (вони навпроти по центральній вулиці Штефан чел Маре). оця толпа сиділа там до приморозків, і навіть якісь зміни в законодавстві прийняли, щоб їх цивілизовано розігнати.
в Ізраілі сидить ідейний надихач цього дійства - втікач-олігарх Ілан Шор, який вже під американськими санкціями. його пику показують протестувальникам на великому екрані. звідти він розказує, як стане прем’єром (навіть на президенство не претендує, скромний) і відразу дасть усім гроші. зарплатню підвисить, пенсіі. у три рази. чи навіть в чотири. напевно, з власної кишені.
а в самому Кишиневі усім цим керує пані Таубер, професійна тенесістка, яка перебуває під слідством. її то випускають під заставу, то знов садять у кутузку.
восени участь в разовій акції коштувала 300 леїв. це 15 євро.
frumoasa17• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Я вже чула що 200 леїв. Дешевшають
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я вже чула що 200 леїв. Дешевшають
отакої
не вистачає фінансування?
frumoasa17• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
отакої
не вистачає фінансування?
Стверджувати не буду на всі 100%, але сьогодні мені таке написали.
Мабуть не вистачає, не вірять, а вид бурхливої діяльності потрібно зробити.
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
напевно бюджет той же, а людей більше тре було привезти.
ми по неділях, як оті голодранці там страйкували, навіть до центру міста не ходили. бо така п’янь тинялася потім
frumoasa17• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Ну так везуть з таких еб-й, ось тих гагузів, болгар та іншу вату
Нина____• 28 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Шор этот - муж недопевицы жасмин, которая к кому-то на похороны приехала на золотом Бентли. Помню такую историю
rybka21• 28 февраля 2023
Ответ дляНина____
Він самий