Может уже обсуждали сегодня эту новость?
В крупных городах Украины, проходят массовые драки подростков.
Ответ дляok1904
Так я знаю, вмію. Але з часом. Попитала про парк , то значить тою вулицею, де парк не йшов, тепер попитаю за малесеньку церкву на роздоріжді, за зупинкою як вона (якщо до табору йти, то її минати треба).
Він їздив дивитись зруйновану Бучу, а не табір, звісно.
Не знаю скільки років вашому хлопчикові, якщо старший не бачу нічого поганого в такому інтересі.
Я сама ще морально не визріла, але обовязково заставлю себе сісти і дивитись всю трагічну документалістику, все що проклята русня накоїла, аби ніколи більше не дати себе заулюлюкати.
Ответ дляOlga Zelenyak
Понятно, что их очень много, но одновременно процент людей с ярко выраженной внешностью, по которой можно определить, что это не украинцы очень мал по сравнению с рашей. Поэтому прийдя даже к ТЦ Гулливер в центре Киева, можно долго и нудно стоят прежде чем встретишь того, к кому можно приколупаться.
В Украине сходки эти между представителями разных субкультур молодежных, с чьей либо национальностью это не связано.
Ой, вспомнила про внешние признаки))) У нас даже Ким, казах, все признаки на лицо. Есть целый поселок болгар, я одна из них. Есть район цыган, туда чужие боятся заходить. А азербайджанцы, у нас уже коренное население.
Olga Zelenyak• 01 марта 2023
Ответ дляnikolayev
Я тоже жила там, где многого болгар. Но большинство из них внешне от украинцев мало чем отличаются. Да и вряд ли кто-то поедет на юг Одесской области в болгарские села сходки устраивать.
Ответ для vihola
Міг би попередити, я би проти не була. Він попередив за прогулянку Києвом, Хрещатиком. Де Буча, а де Хрещатик. При тому, що сам по собі лінькуватий ради цікавості кудись пхатися. по його словам: все відбудовано, полагоджено, вона знову гарна. Але дуже не хотів вести діалог.
Olga Zelenyak• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Спонтанні бійки завжди були і будуть.
Мова про організовані масові бійки.
От парашенці проводили дослідження
В статті зазначено, що до кінця 80-их це явище зійшло нанівець.
Мова про організовані масові бійки.
От парашенці проводили дослідження
Судя по видео из раши, сейчас нет массовых драк в их классическом виде. Подростки начинают задирать людей в ТЦ, провоцируют драку.
В стране, где статистика преступлений на почве межнациональной розни всегда была больше, чем у где бы то ни было, учитывая нынешнюю волну рашизма, которая их захлестнула, вот эти все песенки: я - русский и мне повезло (остальным типа не повезло), завести толпу малолеток на такие драки проще простого.
Ответ дляOlga Zelenyak
Те що вони там у себе можуть завести-зрозуміло. Як так сталось, що вони українських дітей завели?
Виходить, наша русофобія недостатня.
Щоб все парашинське слати нахрін до того, як вони почнуть промивати мізки.
Я в шоці просто.
Виходить, наша русофобія недостатня.
Я в шоці просто.
Ответ для vihola
Спонтанні бійки завжди були і будуть.
Мова про організовані масові бійки.
От парашенці проводили дослідження
Мова про організовані масові бійки.
От парашенці проводили дослідження
Я за організовані, а не спонтанні.
Коли планоао готувалися, як команди, мало того приймали участь спортсмени.
Olga Zelenyak• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Виходить, наша русофобія недостатня.
Я в шоці просто.
Виходить, наша русофобія недостатня.
Я в шоці просто.
Я уже выше написала. Для Украины актуально противостояние представителей разных субкультур. На почве межнациональной розни у нас массово завести даже малолеток вряд ли получится. Нет здесь благодатной почвы. Ну разве что по отношению к москалям. Но их не отличить внешне. Поэтому тоже вряд ли.
Ответ для vihola
Виходить, наша русофобія недостатня.
Я в шоці просто.
Виходить, наша русофобія недостатня.
Я в шоці просто.
До речі, як Ваша пеларгонія ампельна перезимувала? плануєте цього року декорувати нею оселю?
Ответ дляOlga Zelenyak
Та якось неважливо хто з ким. Важливо хто процесом керує, смикає за ниточки і українські діти ведуться.
От що вражає.
Ответ для vihola
35 років такого не було, коли ви встигли звикнути до масових вуличних бійок?
Ага, не було? Сходки район на район, під чиїмось керівництвом.
В Украине всю жизнь, сколько себя помню, подростки дрались. Я своего взрослого сына за руку сопровождала в школу и со школы.
Сейчас мы за границей, ночью хожу по улице, никто ни на кого не нападает. Хоть в этом плюс.
Ответ дляscsv1347
Може в ваш регіон цивілізація з запізненням прийшла.
Руський мір надовше затримався.
Olga Zelenyak• 01 марта 2023
Ответ для vihola
От що вражає.
Это да. К сожалению, сейчас такое замутить проще простого. Через соц сети что угодно можно разогнать за считанные дни.
Olga Zelenyak• 01 марта 2023
Ответ дляscsv1347
Я в 90-х училась и то никто не дрался. Ну может на дискотеке по пьяни, если локтем кто-то кого-то зацепил. А сейчас так и подавно.
Ответ для vihola
Руський мір надовше затримався.
Є українське прислів´я: ти в очі плюй, а вона каже- дощ паде .
Чого Ви не хочете прийняти цю інфу?
Я можу області назвати з різних напрямків, де таке явище було поширене ще довго після 2000, і в основному буде ЗУ де зі штахетами йшли в поле село на село(в нас вже такого не було тут, і то напишу. що можливо не було), але таке Вам не сподобається, хоча Ваша область Тернопільська яскравий приклад такого явища битися між селами. В мене першиц чоловік з Тернопільщини, я на вл.досвіді щнаю як обговорювалися, планувалися подібні бійки.
Чи в студ містечках бійок не було?
Навіть в УкраїніУ є серія де Молочній/студент розповідає Притулі/професору про студентську бійку.
В шутке есть доля шуткі, остальноє всьо правда
Чого Ви не хочете прийняти цю інфу?
Чи в студ містечках бійок не було?
Ответ дляok1904
Чого Ви не хочете прийняти цю інфу?
Чи в студ містечках бійок не було?
Чого Ви не хочете прийняти цю інфу?
Чи в студ містечках бійок не було?
Що я маю визнати? якщо в 90-ті, а тим більше 2000-ні ніколи не була свідком і не чула про масові вуличні бійки.
Ні сільські, ні студентські.
Он Олі вище напишіть ще в такому хамському тоні, вона те ж саме написала.
Ні сільські, ні студентські.
Ангелиночка31• 01 марта 2023
І в невеликих містах теж закликають.Це чергова провокація від наших ’дружелюбних’ сусідів.Бережіть дітей!