Может уже обсуждали сегодня эту новость?
В крупных городах Украины, проходят массовые драки подростков.
grechka827• 01 марта 2023
Таке було все життя, просто, не було інтернету, район на район, стрєлки і тд
Ответ дляgrechka827
Те саме вчора обговорювали з чоловіком, згадували як в наш час район на район ходив битися. Тому так, звичайна підліткова тема. Просто тепер імпульс до інстинкту через інтернет провели. Битися в цьому випадку - це ініціація в доросле життя.
А те, що пішло з расєї - яка різниця звідки. Підлітки кругом однакові
Ответ дляMurrr4a
А если это то, о чем предупреждал Арестович, в интервью литовскому радио?
Ответ дляMurrr4a
А село на село? Памятаю випадки коли на храмове саято тануі, то хдопці завдли слідкували, щоб зтіншого села не було провокаторів до бійки. І батько розказував за наш райцентр, що завжди був рейтинг по районах хто силтніший: вокзал чи шанхай чи техас, чи ленінградка, чи центр,
Ответ дляMurrr4a
35 років такого не було, коли ви встигли звикнути до масових вуличних бійок?
grechka827• 01 марта 2023
Ответ для vihola
Соромно і боляче за українських дітей.
Не очікувала, що русня зможе масово їх розвести в такий час.
Це ж русня, методи завжди однакові, саме, тому ми повинні усвідомлювати, аналізувати, а для цього потрібно вчитись, працювати над інтелектом та культурою
Ответ для vihola
Соромно і боляче за українських дітей.
Ну провокації, то ясна справа, через інтернет впливати на підлітків навчилися. Знадайте перед війною гра’синій кит’ якмвплинула на поаедінку дітей, що були самогубства.
grechka827• 01 марта 2023
Ответ дляok1904
Так було, мій батько загинув на бійці на « празник»🙈
Olga Zelenyak• 01 марта 2023
Ответ дляnikolayev
Я сначала тоже так подумала. Но проблема носит межнациональный характер. И такого еще не было раньше.
Межнациональный характер проблема носит в раше. У нас даже при желании ее в эту сторону увести, не найти такого количества людей, которых можно было бы идентифицировать, как людей другой национальности, чтобы у любого ТЦ можно было бы массовые драки с ними устраивать.
А в раше да, пришел в любой ТЦ, встретил кучу народа других национальностей, к которым можно приколупаться и устроить драку. Ну и там традиционно ненавидят всех нерусских. Есть благодатная почва.
Ответ дляok1904
Врахуйте теперішній психологічний стан підлітків, коли навколо вони бачать безкарність на агресію, біль, страждання, кров, смерть і т.д.
Вони бачать приклад парашки, яка напала на Україну, прагне підкорити, самоствердитись силою.
Вони розуміють, що це неправильно і вдаються до таких самих зековських звичаїв.
В голові не вкладається.
grechka827• 01 марта 2023
Ответ дляok1904
Тому я не можу повязати це з впливом. Яке суспільство- такі розвпги, агресія породила цей прояв. Війна викриває пороки суспільства
А я і з впливом можу пов‘язати, тут двояко.
І грань тонка і мацкальська пропаганда, ох як не спить
Ответ дляOlga Zelenyak
В Украине, очень много национальностей. Но я не знаю в чем причина этого явления. Работает полиция, думаю разберутся.
Olga Zelenyak• 01 марта 2023
Ответ дляnikolayev
Понятно, что их очень много, но одновременно процент людей с ярко выраженной внешностью, по которой можно определить, что это не украинцы очень мал по сравнению с рашей. Поэтому прийдя даже к ТЦ Гулливер в центре Киева, можно долго и нудно стоят прежде чем встретишь того, к кому можно приколупаться.
В Украине сходки эти между представителями разных субкультур молодежных, с чьей либо национальностью это не связано.
Ответ дляgrechka827
Вплив лише через інтернет. Психіка нествйка.
Мій он на вихідних попроствся з другом в Київ погуляти, дивлюсь приходить смска атб Буча...дочекалася, питаю чого, чому, відмазався, що хотів глянути як його табір виглядає, де раніше відпочивав всі шкільні роки. Я сумніваюся , що така цікавість в нього саме до табору( спитала як там парк, то щось не оріжнтується чи вцілів чи ні), надіюся що, хоч погуляти до дівчат їздив. Одне заспокоює, що їздив з дуже алекватгим другом, який нікуди не влізе. От чого туди їздив, коли лиш дорога від нас 3 години в одну сторону займає?
grechka827• 01 марта 2023
Ответ дляok1904
Мда, це важко. З часом по наводящим запитанням можна з‘ясувати, я так зі своїми роблю.
Ответ дляok1904
Так. І це було навіть не 35 років тому. А 20 та 15. А може, в селах це й досі є.
До того ж, про бійки підлітків на Гулівері в Києві не всі чули?
Ответ дляOlga Zelenyak
Я уже вычитала, что за кавказцами они гоняются. Внешние признаки явно выражены. Если это дойдет то нашего города, то у нас будет большая проблема.
Ответ дляgrechka827
Так я знаю, вмію. Але з часом. Попитала про парк , то значить тою вулицею, де парк не йшов, тепер попитаю за малесеньку церкву на роздоріжді, за зупинкою як вона (якщо до табору йти, то її минати треба).
Ответ дляMurrr4a
Так, є. Завжди матері по селам гордо кажуть: а мій ніде не влізе, він з тими не ходить.Там всі прекрасно знають хто, що вартий. Але це завжди інформація не для розголосу була , що того дільничого один на три-чотири села?
Ответ для vihola
В тому то й справа, що масові вуличні бійки залишились в далекому сересерівському минулому.
А зараз креативні парашенські зеки згадали молодість і стравили українських дітей.
Ви помиляєтесь з тим, що масові бійки закінчились з часами союзу, років 10-12 немає розголосу, та і молодь зараз інша.