Впо пр сумской области кто то получал,за февраль?
Brooklyn -9811• 01 марта 2023
Ответ дляlyu388496
Не Сумська, але вчора прийшли в 21.00 нп райфанзен Киівська обл
Киевская это от кудова,я в Вишнёвом бучанский район ,за февраль ещё не было!
Ответ дляBrooklyn -9811
Я з Бучі і також за лютий так нічого і не нарахували. Вже і не знаю, що думати 🤷🏼♀️ Дзвонила до соц захисту, сказали чекайте - затримки. Мені ще так і не виплатили за березень минулого року, коли в Бучі окупація була. Просто один місяць випав. Питалась, теж говорять за ций місяць фінансування не було.