Кривая спроса• 01 марта 2023
Дівчата, де ви купуєте собі одяг????
Особливо цікавить плюс сайт
Не ін сайти будьласка, які потрібно чекати 5 тижнів
Щоб до весни костюм свіженький , обо сукню стильну
Базові речі цікавлять
Можливо є магазини інет з норм цінами і гарною якістю
?
Будьласка порадьте 💖
Базові речі цікавлять
?
Будьласка порадьте 💖
МамОмужа• 01 марта 2023
Щас заплюют меня, но до фига больших размеров в Вайкики. Может, и не супер качество, но носить можно.
Я тут Живу• 01 марта 2023
Ответ дляМамОмужа
Обожаю Вайкики, хоть я и не плюс сайз.
ДаЗдраПерма• 01 марта 2023
Сумка взяла майкл корс тут на КФ.
Вещи - вайкики, нм, манго, резервед в ТЦ.
Сыро_Ежка• 01 марта 2023
Ответ дляЧучело сосны
Ансвер, многое там беру, сейчас скидки как раз
ну и цены
Пополняю_Карму• 01 марта 2023
Ответ дляЧучело сосны
А что берете?
Тримаю свічку• 01 марта 2023
Ответ дляМамОмужа
Погоджуюсь.
Особливо футболки, сорочки, верхній одяг. Є великі розміри і порівняно доступні ціни. А от джинси з вайкікі не влашовують якістю, я їх дуже швидко протираю. Правда в мене будь які джинси швидко протираються.
Пополняю_Карму• 01 марта 2023
В Киеве - магазины МД фешн по скидкам, Стем, Интертоп, ХМ, Риплей.
С инсайтов - зара, манго, ХМ, Ойшо, ВС, Массимо, Левис, Тед Бейкер иногда редко по скидкам)) , Банана Репаблик
Чучело сосны• 01 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
А что берете?
Вот заказала заказала обувь. Выше пишут дорого, взяла сандали Томми за 1400 (с коп) разве дорого?
А так беру платья чаще всего, в интернете можно найти купон, будет еще скидка от скидки, в общем мне нравится
Подметайло• 01 марта 2023
Ответ дляЧучело сосны
Томми ужасная обувь .
Вот почему
Помилуйте мадам• 01 марта 2023
Ответ дляSara-a
Худейте , тогда все магазины в тц для вас будут.
Сейчас в тц все за копейки
Можна подумати на худих не такий самий ширпотреб в ТЦ як на плюс сайз.
Майструю крила• 01 марта 2023
Ответ дляТримаю свічку
Погоджуюсь.
Я три тижні назад купила сину 2 светри в Вайкікі, за 3 тижні це вже тряпки, а не светри, всі в катишках і розтяглися, якість просто жах. Добре хоч по акції купила, а то ціна була на одному 659, а на іншому 459. Як взагалі такий хлам можна за стільки продавати.
Пополняю_Карму• 01 марта 2023
Ответ дляЧучело сосны
Спасибо)
На иголках• 01 марта 2023
Я не плюс сайз. Зазвичай то або з сайтів замовляю, або в ТЦ. Останнім часом це Сінсей, Хаус. Іноді буває Вайкікі та Резервд. Дуже чекаю на відкриття Індітексу, бо скучила за Зарою та Страдіваріусом
Пополняю_Карму• 01 марта 2023
Ответ дляПодметайло
Томми ужасная обувь .
Вот почему
Не все, у них бывает мега удобная и кач-ая обувь
Леді_в_пледі• 01 марта 2023
Вайкікі, в інсті ось брала у виробника з Одеси proizvoditel__odessa, але відправляли досить довго, десь 2 тижні.
Ну і Аліекспрес
Пополняю_Карму• 01 марта 2023
Ответ дляSara-a
Сейчас в тц все за копейки
А что сейчас за копейки ?