Детские_Будут?• 01 марта 2023

Ваші бюджетні фаворити, які?

З доглядових засобів і декоративної косметики. Поділіться) У мене є пінка від Sane 129 грн дуже класна, і зволожуючий крем цеї ж лінії. Помітила що дуже не погані тканинні маски від фірми Viabeauti Кондиціонер від Tresemme
А я с косою• 01 марта 2023
Ответ для_MadonnA_
Простор
Дякую

Лгин• 01 марта 2023
Ответ дляСливочная пенка
Мило господарське
Сестра
Сливочная пенка• 01 марта 2023
Ответ дляЛгин
Сестра
👍
Коварная Зая• 01 марта 2023
Свіжа бюджетна знахідка - корейський крем FARMSTAY CICA FARM REGENERATING SOLUTION CREAM - класно зволожує, не липне, не бісить, приємно пахне, 470 грн

Ще постійно купую олівець для брів Essence Micro Precise, хороший колір, не треба точити, 80 грн
Коварная Зая• 01 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
А кто-то может посоветовать бюджетный солнцезащитный крем для лица. Не могу много денег выделить
Не знаю, який бюджет, але дешевше проф.засобів - корейський BEAUTY OF JOSEON RELIEF SUN RICE PROBIOTICS SPF50+ PA++++ - приємно лягає, не білить, не дуже блищить, не липкий.
Блін, купувала недавно за 500, вже він по 770 майже скрізь.
LIANA171185• 01 марта 2023
У меня Dr.Sante:пенка для умывания,гель-пилинг,тоник и маска.Неплохо матирует жирную кожу.
Купила себе недавно крем под глаза этой же фирмы,до сих пор не поняла,подходит или нет.Когда наношу-немного подпекает кожа,но высыпаний и покраснение нет.
БезникаЯ• 01 марта 2023
Ответ дляА я с косою
А як ефект від сиворотки? Коли користуєтесь? Взимку? Дякую
Вона наче всесезонна, тільки спф потрібно користуватися зранку. Тон рівніший, хоча звісно, пігментацію вона повністю не прибере.
БезникаЯ• 01 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
Я пользовалась вот таким
https://makeup.com.ua/ua/product/692873/#%2Foption...
Поры не забивает, для меня это самое важное, от солнца вроде бы защищает - сейчас просто солнце не самое активное, поэтому ничего сказать не могу.
Косметолог из клиники где я делала Люмекку посоветовала этот
https://makeup.com.ua/ua/product/792569/
Наносила мне на выход - понравился.
А я с косою• 01 марта 2023
Ответ дляБезникаЯ
Дякую)