01 марта 2023

Не вмію плавати в 32 роки.

Соромно вже йти вчитися в басейн?
МисисПропер 01 марта 2023
Нет. Идите
Бабушка мороз 01 марта 2023
Идите, плевать на всех. Главное страх перебороть, в детстве легче
Татьяна-bfd8 01 марта 2023
Я не велосипеде почти не умею кататься. И что? Стыдного ничего нет
Кредитная 01 марта 2023
Не соромно! У вас все вийде
автор KROX@ 01 марта 2023
там дітей вчать. І доросла тітка
Зоркая Зорро 01 марта 2023
я в 37 не вмію, в студентські роки ходила в басейн вчитись і не навчилась
Grekovna 01 марта 2023
Мне 38 , тоже не умею. Уже 5 лет хочу в бассейн с тренером, всегда не хватает финансов. Но я подойду, скоро)
Стетоскопуло 01 марта 2023
А я в 42. И что?..
Татьяна-bfd8 01 марта 2023
Ответ дляKROX@
там дітей вчать. І доросла тітка
Там и взрослых учат. Купите абонемент с тренером и всё. Я видела как женщины пенсионного возраста с тренером занимались в бассейне.
Файна_зупка 01 марта 2023
Я ходжу на плавання з тренером. Мені 40 завтра)
Санта Барбара 01 марта 2023
Ні. Йдіть. Беріть індивідуальні уроки, швидше навчитеся (ніж у групі). Ніколи не соромно вчитися. Я лише в 35 навчилася на вєліку. Також було «соромно», але той сором лише в голові. Насправді нічого не соромно. Нехай у вас все вийде!
Tasya-Natusya 01 марта 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Я не велосипеде почти не умею кататься. И что? Стыдного ничего нет
Я тоже) если бы родители не отдали на плавание, то и плавать бы не умела)
автор KROX@ 01 марта 2023
Ответ дляФайна_зупка
Я ходжу на плавання з тренером. Мені 40 завтра)
Як ваші успіхи? З наступаючим вас)
Татьяна-bfd8 01 марта 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Я тоже) если бы родители не отдали на плавание, то и плавать бы не умела)
У нас ставок напротив дома был. Там и научилась плавать. А так бы тоже не умела)
ДелиВерка 01 марта 2023
И я. Ходила в детстве в бассейн, все научились, а я - нет.
автор KROX@ 01 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
И я. Ходила в детстве в бассейн, все научились, а я - нет.
А чому?(
Файна_зупка 01 марта 2023
Ответ дляKROX@
Як ваші успіхи? З наступаючим вас)
На відмінно. Я не зовсім плавати вчусь. Плавати я вмію, але не вірно. А треба вірно, щоб остеохондроз лікувати. І у моєї тренерки вчаться тільки дорослі. І дуже дорослі)
автор KROX@ 01 марта 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ні. Йдіть. Беріть індивідуальні уроки, швидше навчитеся (ніж у групі). Ніколи не соромно вчитися. Я лише в 35 навчилася на вєліку. Також було «соромно», але той сором лише в голові. Насправді нічого не соромно. Нехай у вас все вийде!
Дуже Вам дякую ♥️
Tasya-Natusya 01 марта 2023
Ответ дляKROX@
там дітей вчать. І доросла тітка
Можно индивидуально взять пару занятий, это недолго.
ДелиВерка 01 марта 2023
Ответ дляKROX@
А чому?(
Захворіла, пропустила багато. Приходжу після хвороби - а всі уже навчилися. Так і покинула.
Наивная Хо 01 марта 2023
41 не умею. Были б деньги давно тренера б наняла
автор KROX@ 01 марта 2023
Ответ дляФайна_зупка
На відмінно. Я не зовсім плавати вчусь. Плавати я вмію, але не вірно. А треба вірно, щоб остеохондроз лікувати. І у моєї тренерки вчаться тільки дорослі. І дуже дорослі)
Я теж через спину хотіла б піти. Всі радять плавання
Санта Барбара 01 марта 2023
Ответ дляKROX@
там дітей вчать. І доросла тітка
В басейні завжди є індивідуальні уроки. Я виросла в басейні. Як і раніше, та і зараз, вчать будь-якого віку. Плюс люди часто беруть уроки, щоб не розслаблятися. Тому ви точно там будете не єдина така. Подзвоніть, спитайте, узгодьте час, та беріть уроки з тренером. Реально навчитися за 5 уроків, а може й менше. А вдох-видих (його покажуть на першому уроці) = правильне дихання, то ви можете і вдома репетирувати у ванні (це, по суті, бульки повітря, які людина випускає під час плавання). Беріть закритий купальник + окуляри (в закритому легше, зручно, не відволікає; окуляри для плавання, щоб очі не терти, та не відволікатися). А засоби підтримки (дощечка, паличка - дадуть в бесецні). Все буде ок.
автор KROX@ 01 марта 2023
Ответ дляФайна_зупка
На відмінно. Я не зовсім плавати вчусь. Плавати я вмію, але не вірно. А треба вірно, щоб остеохондроз лікувати. І у моєї тренерки вчаться тільки дорослі. І дуже дорослі)
А як шукати? Тренер з лікувального плавання ? Вибачте не розуміюсь поки в цьому
Бутылка с банками 01 марта 2023
Мені 43 і я не вмію ...
автор KROX@ 01 марта 2023
Ответ дляСанта Барбара
В басейні завжди є індивідуальні уроки. Я виросла в басейні. Як і раніше, та і зараз, вчать будь-якого віку. Плюс люди часто беруть уроки, щоб не розслаблятися. Тому ви точно там будете не єдина така. Подзвоніть, спитайте, узгодьте час, та беріть уроки з тренером. Реально навчитися за 5 уроків, а може й менше. А вдох-видих (його покажуть на першому уроці) = правильне дихання, то ви можете і вдома репетирувати у ванні (це, по суті, бульки повітря, які людина випускає під час плавання). Беріть закритий купальник + окуляри (в закритому легше, зручно, не відволікає; окуляри для плавання, щоб очі не терти, та не відволікатися). А засоби підтримки (дощечка, паличка - дадуть в бесецні). Все буде ок.
Дякую. Як би отой страх перебороти.
Файна_зупка 01 марта 2023
Ответ дляKROX@
А як шукати? Тренер з лікувального плавання ? Вибачте не розуміюсь поки в цьому
Ні. Звичайний тренер. Розповіла, що мені потрібно, і від цього вона вправи мені підбирає
Санта Барбара 01 марта 2023
Ответ дляKROX@
А чому?(
Я не автор коментаря. Але часто ті, хто ходять в групи, можуть не робити успіхів (бо тренер розраховує на всіх), бо в усіх різний темп навчання, комусь легко, комусь трохи більше часу треба. Саме тому, добре, що зараз є індивідуальні заняття (в моє дитинство їх не було; і в групі в мене теж не одразу вийшло).
автор KROX@ 01 марта 2023
Ответ дляФайна_зупка
Ні. Звичайний тренер. Розповіла, що мені потрібно, і від цього вона вправи мені підбирає
Ааа. Супер. Дякую .
автор KROX@ 01 марта 2023
Ответ дляСанта Барбара
Я не автор коментаря. Але часто ті, хто ходять в групи, можуть не робити успіхів (бо тренер розраховує на всіх), бо в усіх різний темп навчання, комусь легко, комусь трохи більше часу треба. Саме тому, добре, що зараз є індивідуальні заняття (в моє дитинство їх не було; і в групі в мене теж не одразу вийшло).
А як у Вас вийшло? Як зрозуміти що пливете? Я такого ніколи не відчувала