Советничаю тут• 01 марта 2023

адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)

В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів: 1966
706 (35.91%) За перейменування
446 (22.69%) Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%) хай буде як є
238 (12.11%) Залиште рос.назву
156 (7.93%) Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%) мені пофіг
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
ще помітила що іноді люди самі знаходять кому хабарі давати, іноді самі хочуть. Бо як розмовляла за різні питання, то я лише в касу платила скрізь, а різні люди гроші по кабінетам носили і не могли те саме питання вирішити.
іноді звісно, не кажу що таке завжди.
ну таке.
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
звісно не вміє, вона ж написала.
Неугомонная• 02 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
’По українські’? Шутите?
Попробуйте избавиться от русизмов, если хотите чистоты украинского языка
Аххха , пробуйте писати не москальською, а тоді випраляйте людей
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
зачем вы кого-то принуждаете писать так, как хочется вам?
вы решили писать на украинском - пишите.

другим не указывайте.
Неугомонная• 02 марта 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Пишите уже на том языке, на котором умеете. На українській мові! Ай-яй-яй! Як вам не соромно? И эти люди в других темах кричат, что русскоязычным украинцам просто ліньки вивчити українську мову
Удалено администрацией...
Неугомонная• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС

другим не указывайте.
Удалено администрацией...
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
Удалено администрацией...
вы для себя уже определились?
если человек общается на русском языке, то он автоматом для вас плохой? и плевать на прочие личные качества, верно?
у меня на ноуте и в телефоне в браузер встроен переводчик.
любую инфу, которую я не понимаю, я могу перевести на понятный мне язык в один клик.

и для тех, кто не знает законы:
Конституция Украины, основной закон страны:
Стаття 10.
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

Моё право на использование русского языка защищено основным законом страны. ещё есть вопросы?
Пышечка• 02 марта 2023
У меня все кроме названия на украинском, не помню меняла ли я когда либо язык.
Невидимка• 02 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Советчица узнаваемое собственное название, админ уже отвечал что переименования не будет
А потім ображаються, що ’советчицу’ вважають рашистською, ввдповідно про адмінів пишуть те саме.
Але, зрозуміло, що адміни тут ні до чого. Це питання до власника(ів).
Невидимка• 02 марта 2023
Ответ дляАнти-аноним
Автор, Вам порада - створіть свою Порадницю і встановлюйте там свої правила.
Невидимка• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Досить копіпаста, я це вже читав, навіть можливо більше і уважніше за Вас.

То в чому питання? Перекласти ’Советчица’ на ’Порадниця’? Ні, бо це не є вимогою Закону.
Ви праві. Це власна назва. Це як владимир х.йло ніколи не стане Володимиром
Мочалкин блюз• 02 марта 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Как я бу ду писать? Порадныця? Что за бред?
Порадныця бред конечно, а вот порадниця отличное название! Я уже давно кацапстанский язык не воспринимаю
Мочалкин блюз• 02 марта 2023
цікаво, люди, що голосують за російську мову тут в опитуванні, ще не наїлися руського міра? Чи це ботоферма?
Невидимка• 02 марта 2023
Ответ дляirenmay
Мене не хвилює, як буде називатись цей сайт. Проблеми зараз є серйозніші.
Але після прочитання цієї теми, особливо після відповідей адміна (можете банити), стало якось так гидко на душі. Відчуття неповаги, висміювання української мови пронизало наскрізь всю тему.
Невидимка• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
почему нет тем про коррупцию?
про взятки?
с мовой легче бороться и жизнь людям травить своими мерзкими нападками?

я русскоязычная. была, есть и буду.
Удалено администрацией...
Невидимка• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Удалено администрацией...
Мочалкин блюз• 02 марта 2023
взагалі не розумію, чому людям не подобається слово порадниця. Совєтчіца зараз ріже вухо набагато більше
Домашка• 02 марта 2023
А еще есть вариант, создайте свой форум. На любом языке! Делайте там, что хотите, возможно мы присоединимся.
Но этот не ваша собственность, и даже, не государственная программа. Мы здесь гости.
Как вам идея?
Сирожено_пирожено• 02 марта 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Ну, я ж пишу Совєтчіця, і ви зможете
Прыг-скок• 02 марта 2023
Якщо змінювати, то на універсальну назву - англ, або , щоб укр.і рос звучало однаково.

Наприклад, ´подруга´ )))
або ´MyFriend´
´чи ´Adviser´
)))

Белая котичка• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
то було давно.. я не бачу майбутнього рос.мови в Україні..
так, її скоріш за все ніхто не буде забороняти (бо Україна толерантна країна), але як Ви уявляєте назву советчица через пару років? я - ніяк... тому, таки почала і контент свій українською, хоч рік не могла дозріти переходити на укр.мову при створені контенту.. і книгу таки вже пишу українською...хоч тематика популярна, але все одно російською ж в Україні не видати ж книгу..
и половину Украины куда?
э державна,э побутова.
и того же украинского инета очень мало. У меня сестра химик-украинских носителей 0
Почемучка• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
ого, ще й анонім в тєму)))))))

аноніми, доречі, також українсью треба вже
Создайте свой форум и называйте как хотите. Что-то оттока посетителей на этом форуме не наблюдается, несмотря на русское название
Почемучка• 02 марта 2023
Ответ дляНевидимка
Главное, что админов и русскоязычных пользователей Советчицы всё устраивает. А на вас нам фиолетово (с)
iya2011• 02 марта 2023
И обязательно в опрос надо добавить:
Запретить на русском языке все темы и ответы.
Почемучка• 02 марта 2023
Ответ дляНевидимка
Удалено администрацией...
Если говорить о развитии, тогда уж надо переводить Советчицу сразу на английский. Вот тогда будет польза от отказа от русского языка.
Почемучка• 02 марта 2023
Ответ дляДомашка
Как вам идея?
Вот это идеальный совет для всех ’шариковых’ как их назвал недавно админ
Кили и Манджаро• 02 марта 2023
Ответ дляНеугомонная
Удалено администрацией...
РозаЛюксен• 02 марта 2023
Ответ дляБелая котичка
и половину Украины куда?
э державна,э побутова.
Насправді 13 чи 14 відсотків, а не половина. Лиш вчора статтю читала, сама була здивована , адже я переважно спілкуюся тут.
Хоча мені подобається тренд, раніше волали про всю країну.
ЯспАкойнаЯ• 02 марта 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
А як мені писати Совєтчиця? Це не брєд?))