Советничаю тут• 01 марта 2023
адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)
В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
_____________________________
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів:
706 (35.91%)
За перейменування
446 (22.69%)
Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%)
хай буде як є
238 (12.11%)
Залиште рос.назву
156 (7.93%)
Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%)
мені пофіг
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Звісно, це ж Закон!
Спочатку тільки українська, а потім хоч суахілі, державі по-барабану.
так, я знаю, дотримання Законів дуже втомлює. А вичитування їх, та написання взагалі пісня.
Дякую за вашу позицію 👍👍👍
{СоJIнТсЕ}• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Звісно, це ж Закон!
Удалено администрацией...
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ дляАнонимчик
Щойно вийшла, зайшла.
Як була українська, так і залишилась.
Якщо в когось перекидує на москальську, то вона в такої людини по замовчуванню.
І тут виникає питання:’ А чого тоді тут срач розводить по мові?’
Як була українська, так і залишилась.
бо вона вже у вас встановлена українською. А коли шукаєш в пошукачу, вперше, то російська!
Звісно, коли я зайду в свій профіль, то також буде українська, бо я вже її встановила, але ж то не по замовчуванню мова. По замовчуванню та, яка встановлена адмінами, коли ще не заходиш на свою сторінку. Спробуйте знайти сайт з чужого гаджета.
сама себе прекрасная• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
я щойно знайшла в телефоні-російською.
Вышла со своего профиля, у меня он на русском.
Вот так сейчас выглядит вход, выбор языка при входе, а укранский - по умолчанию!!
Ответ дляОченьПриятно-Царь
ви хочете трактувати так, як хочете, але всі знають, що після того як виходять Закони, іноді потрібно розшифровувати що ото вони мали на увазі. Так от-
А через три роки, тобто 16 липня 2022 року, вступають в дію друга та шоста частини статті 27, у яких вказано такі положення:
Комп’ютерні інтерфейси всіх товарів, які продаються в Україні, мають бути українською. Це стосується пральних машин, мультиварок, холодильників, смартфонів, ноутбуків та будь-якої іншої техніки, яка постачається в країну або виробляється в ній для внутрішнього використання.
Інтернет-представництва підприємств будь-якої форми господарювання (комунальні чи приватні) та ЗМІ мають бути представлені українською мовою. До них відносяться не лише веб-сайти, а і сторінки у соцмережах чи канали у месенджерах.
Скажемо простіше: якщо у вас є будь-який бізнес в Україні, то всі ваші товари чи послуги мають бути представлені українською мовою на всіх рівнях, починаючи від етикетки і користувацького інтерфейсу і завершуючи описом в інтернет-магазині.
Всі сайти повинні мати повноцінну українську дефолтну версію. Дозволяється використання інших мов на сайті, але тільки як другорядних. Українська версія має виводитися першою, обсяг інформації, представлений у ній, має бути не меншим, ніж у версіях іншими мовами.
У цей же день, 16 липня, Уповноважений із захисту державної мови отримує право накладати штрафи на всіх, хто порушує закон — посадовців, підприємців, власників ЗМІ тощо.
За недотримання закону порушники заплатять:
Від 3400 до 8500 гривень на перший раз;
Від 8500 до 11900 гривень, якщо порушення повториться або не буде виправлене. Докладніше :
Від 3400 до 8500 гривень на перший раз;
Досить копіпаста, я це вже читав, навіть можливо більше і уважніше за Вас.
То в чому питання? Перекласти ’Советчица’ на ’Порадниця’? Ні, бо це не є вимогою Закону.
Анонимчик• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Від 3400 до 8500 гривень на перший раз;
Реально вже ржака.
Весь срач через те, що якийсь мудрагелі щось там в своєму блогу написав? Серйозно?
На основі цього ви тут так пінетесь ?
Воленс-неволенс• 02 марта 2023
Ответ дляirenmay
Мене не хвилює, як буде називатись цей сайт. Проблеми зараз є серйозніші.
Але після прочитання цієї теми, особливо після відповідей адміна (можете банити), стало якось так гидко на душі. Відчуття неповаги, висміювання української мови пронизало наскрізь всю тему.
Так само. Деяким совєтчицям захотілось натовкти пику.
кнопкодав• 02 марта 2023
Ответ дляirenmay
Наклеп на адмінів . Порушення правил користування сайтом .
Анонимчик• 02 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну які совєтчиці?
Но- но
Порадниці
Но- но
Порадниці
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Удалено администрацией...
кнопкодав• 02 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Яка милота .. то йдить товкти вже
Воленс-неволенс• 02 марта 2023
Ответ дляАнонимчик
Ну які совєтчиці?
Но- но
Порадниці
Но- но
Порадниці
Ні то саме совєтчіці. Від слова Совєти, ссср
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ дляАнонимчик
Реально вже ржака.
На основі цього ви тут так пінетесь ?
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Удалено администрацией...
Анонимчик• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Удалено администрацией...
Впізнаю Льввів Леді
То в неї такий незабутній стиль.
І все ночами писала і хамила.
То в неї такий незабутній стиль.
І все ночами писала і хамила.
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Удалено администрацией...
Анонимчик• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Удалено администрацией...
Більше пристрасті, прошу ....
Більше ком і крапок.....
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Удалено администрацией...
да я в шоці, ніде від них спокою немає
Анонимчик• 02 марта 2023
Пропоную перейменувати форум на Язиката Хфеська.
Або Зміючка підколодна.
Якраз в стилі: і національному, і дуже пасує до всіх нас.
І москальською не звучить.
Або Зміючка підколодна.
І москальською не звучить.
Mira29-c3c3• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
да я в шоці, ніде від них спокою немає
І не кажіть. 😡
Не за Будка• 02 марта 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Ось
у мене мовою весь сайт, але основна назва сайту зверху в кутку зліва - все одно не мовою.
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
почему нет тем про коррупцию?
про взятки?
с мовой легче бороться и жизнь людям травить своими мерзкими нападками?
я русскоязычная. была, есть и буду.
про взятки?
я русскоязычная. была, есть и буду.
Mira29-c3c3• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
почему нет тем про коррупцию?
про взятки?
я русскоязычная. была, есть и буду.
про взятки?
я русскоязычная. была, есть и буду.
Так створіть такі теми.
Вам особисто ця тема яким чином життя «травить»?
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
почему нет тем про коррупцию?
про взятки?
я русскоязычная. была, есть и буду.
про взятки?
я русскоязычная. была, есть и буду.
ну то створюйте.
люди створюють ті теми, які їх турбують.
отже, не турбують тут нікого хабарі і корупція.
наприклад в мене ніхто ніколи хабаря не вимагав і я сама не давала. Корупція також особливо мене особмсто не торкалася. Одного разу, але то просто людина гидотна була, і питання було в процесі. Зараз її вже сама доля покарала, синочку посадили за колаборціонізм.
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так створіть такі теми.
Удалено администрацией...